Kategorie

GAL olej z nasion ogórecznika 60 kapsułek

6256011

GAL, olej z nasion ogórecznika przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-6, w tym kwas GLA i LA. Kwas gamma-linolenowy (GLA) przyczynia się do utrzymania prawidłowej struktury, elastyczności i wyglądu skóry.

Więcej szczegółów

 

Cena: 12,21 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

GAL, olej z nasion ogórecznika przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-6, w tym kwas GLA i LA. Kwas gamma-linolenowy (GLA) przyczynia się do utrzymania prawidłowej struktury, elastyczności i wyglądu skóry. Kwas linolowy (LA) pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi*. Olej z nasion ogórecznika lekarskiego przyczynia się do zwiększenia wydalania wody przez nerki.
 
Wskazania:
U
zupełnienie diety w składniki zawarte w produkcie.


Właściwości:

Kwas linolowy (LA) pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie. Olej z nasion ogórecznika lekarskiego przyczynia się do zwiększenia wydalania wody przez nerki.


Składniki:
Zimnotłoczony olej z nasion ogórecznika lekarskiego, żelatyna pochodzenia zwierzęcego, glicerol (substancja wiążąca).
 
2 kapsułki zawierają:
Zimnotłoczomy olej z nasion ogórecznika lekarskiego 700mg, w tym: kwasy tłuszczowe wielonienasycone 399mg, w tym kwas linolowy (LA) 248mg, kwas gamma-linolenowy (GLA) 140mg; kwasy tłuszczowe jednonienasycone 189mg, kwasy tłuszczowe nasycone 112mg.
 
6 kapsułek zawiera:
Zimnotłoczomy olej z nasion ogórecznika lekarskiego 2100mg, w tym: kwasy tłuszczowe wielonienasycone 1197mg, w tym kwas linolowy (LA) 744mg, kwas gamma-linolenowy (GLA) 420mg; kwasy tłuszczowe jednonienasycone 567mg, kwasy tłuszczowe nasycone 336mg.

Sposób użycia: 
3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. 
 
Ważne informacje:
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej do 25 stopni Celsjusza, w suchym miejscu.
  • *Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10g LA dziennie.
Opakowanie:
60 kapsułek

Podmiot odpowiedzialny:
S.P.R.P. GAL L.P.M.Ł. Marek s.j.
ul. Krótka 4,
61-012 Poznań.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

24 Inne produkty w tej samej kategorii