Kategorie

Fitonasal 2ACT spray do nosa 15 ml

9075912

Swobodny oddech do zdrowie


Więcej szczegółów

 

Cena: 21,61 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Swobodny oddech do zdrowieNos jest jedynym narządem zdolnym do przygotowania powietrza, zanim dotrze ono do dolnych części układu oddechowego (oskrzeli i płuc).

Funkcje nosa i dolnych dróg oddechowych są ściśle ze sobą powiązane. Układ oddechowy jest bowiem zintegrowanym systemem, w którym zaburzenie na jednym odcinku może w znacznym stopniu wpływać na pracę jego innej części.

Dlatego też prawidłowe oddychanie jest również ważne w utrzymaniu prawidłowego stanu oskrzeli i płuc.

Niedrożny nos stanowi problem, a w związku z tym wymaga on rychłego rozwiązaniaSkład:

ActiFilm, naturalny kompleks aktywny, na który składają się: frakcja taninowa z liści oczaru wirginijskiego 30,2 mg, frakcja polisacharydowa z żelu z liści Aloe Vera* 30,2 mg, frakcja żywiczna z żywic Mirra 15,1 mg, frakcja flawonoidowa z liści zielonej herbaty* 7,5 mg. Olejki eteryczne z eukaliptusa i niaouli.


Pozostałe składniki: gumę ksantanową, oleje roślinne, glicerynę, poliglukozyd laurylowy, diester kwasu polihydroksystearynowego i poliglicerolu, węglan dikaprylu, monogliceryd kwasu oleinowego; konserwanty: sorbinian potasu, alkohol benzylowy.Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 Inne produkty w tej samej kategorii