Kategorie

Nowy

FertilCheck Test płodności dla kobiet 2 sztuki

FertilCheck - Test płodności dla kobiet

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 38,33 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Test płodności dla kobiet


Właściwości:
Płodność kobiet po 35 roku gwałtownie maleje. Badanie przesiewowe dla kobiet mierzy hormon płciowy, który jest wskaźnikiem ich biologicznego zegara płodności. Test wykrywa obecność hormonu FHS w moczu. Badanie jest odpowiednie dla kobiet z nieregularnymi miesiączkami, które nie mogą już zajść w ciążę i kobiet w wieku ponad 35 lat. Dokładność testu wynosi 99%.


Domowe badanie przesiewowe dla kobiet do jednorazowego użytku. Test wykrywa obecność hormonu FHS w moczu, który jest wskaźnikiem płodności.


Sposób użycia:
Pasek testowy zanurza się w moczu i podobnie jak punktowym teście ciążowy badanie wykazuje obecność hormonów płciowych. Po 1 minucie widać wyniki ( te same zasady działania jak w przypadku testu hCG ).


Przy tym teście wynik negatywny będzie dobrą wiadomością, choć nie jest dowodem płodności.Pozytywny wynik badania sugeruje, że płodność jest ograniczona, dlatego należy skontaktować się z lekarzem w celu omówienia wyników i przeprowadzenia dalszych testów.


Opakowanie:
2 szt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii