Feelo Kids Szczoteczka soniczna 3-6 lat
search
 • Feelo Kids Szczoteczka soniczna 3-6 lat
 • Feelo Kids Szczoteczka soniczna 3-6 lat
 • Feelo Kids Szczoteczka soniczna 3-6 lat
 • Feelo Kids Szczoteczka soniczna 3-6 lat
 • Feelo Kids Szczoteczka soniczna 3-6 lat

Feelo Kids Szczoteczka soniczna 3-6 lat

Szczoteczka soniczna Feelo Kids dla dzieci w wieku 3-6 lat 

Cena:
65,99 zł
Brak w magazynie Ilość

 • Brak w magazynie

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Feelo Kids Szczoteczka soniczna:

Szczoteczka soniczna Feelo Kids dla dzieci w wieku 3-6 lat doskonale motywuje malucha do regularnego mycia zębów, jednocześnie ułatwiając mu naukę dbania o higienę jamy ustnej.

Właściwości:

 • Skuteczne i jednocześnie delikatne mycie zębów i dziąseł

Szczoteczka Feelo Kids generuje 24 000 drgań na minutę, dzięki czemu dokładnie czyści zęby Twojego dziecka i delikatnie masuje dziąsła, zapewniając w ten sposób lepszą ochronę przed próchnicą i zapaleniem dziąseł. Co więcej, odpowiednio dobrana prędkość szczoteczki znacząco usprawnia cały proces mycia zębów.

 • Nauka zdrowych nawyków przez zabawę

Fascynująca zabawa i nauka nowych umiejętności w jednym? Nic tak nie motywuje dziecko do zdobywania nowych kompetencji, jak nauka przez zabawę. Szczoteczka Feelo Kids łączy w sobie te dwie cechy. Atrakcyjny wygląd i wizualne efekty – kolorowe podświetlenie LED w końcówce – dostarczają dziecku mnóstwo frajdy podczas codziennej pielęgnacji jamy ustnej, jednocześnie motywując go do nauki poprawnego mycia zębów. 

 • 2-minutowy timer uczy jak długo myć zęby

Dokładne mycie zębów to klucz do zdrowego uśmiechu, dlatego szczotkowanie powinno trwać przynajmniej 2 minuty. Szczoteczka Feelo Kids posiada wbudowany 2-minutowy timer, który co 30 sekund przypomina Twojemu dziecku o konieczności zmiany obszaru szczotkowania. W ten sposób maluch od samego początku uczy się, ile czasu powinien poświęcić na umycie całej jamy ustnej oraz jak ważne jest dokładne i równomierne wyczyszczenie wszystkich ząbków.

 • 3 miękkie końcówki w zestawie

Końcówki do szczoteczki Feelo Kids są miękkie i mają gęsto rozmieszczone włókna. Dzięki temu są w stanie efektywniej usuwać płytkę nazębną, nie powodując przy tym podrażnień delikatnych dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej. Odpowiedniej wielkości główka czyszcząca ułatwia mycie bardziej kłopotliwych obszarów, takich jak wewnętrzna powierzchnia zębów od strony języka czy podniebienia. W zestawie znajdziesz aż 3 końcówki, dzięki temu już na start otrzymujesz zapas końcówek na około 9 miesięcy.

 • Ergonomiczny uchwyt z antypoślizgową powłoką

Uchwyt szczoteczki z antypoślizgową powłoką został tak zaprojektowany, aby ułatwić Twojemu dziecku właściwe trzymanie szczoteczki w dłoni. Dzięki temu, że szczoteczka stabilnie leży w rączce dziecka, możesz być pewien, że nie wyśliźnie mu się podczas mycia zębów, ułatwiając mu tym samym dokładne czyszczenie wszystkich ząbków.

 • Wykonana z materiałów w 100% bezpiecznych dla dzieci

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest bardzo ważne. Dlatego szczoteczka Feelo Kids została wykonana wyłącznie ze sprawdzonych i bezpiecznych w kontakcie z żywnością materiałów, takich jak ABS i TPE, które są nietoksyczne i wolne od szkodliwych substancji.

 • Wygodne zasilanie na baterię AAA

Wystarczy włożyć jedną baterię AAA, aby szczoteczka Feelo Kids była gotowa do działania. Czas pracy na jednej baterii może wynieść nawet do 150 dni, zależnie od częstotliwości użytkowania szczoteczki. Długotrwałe działanie i niewielki koszt wymiany baterii sprawiają, że szczoteczka Feelo Kids jest nie tylko bardziej mobilna, ale też tania w utrzymaniu. Co więcej, baterie AAA są łatwo dostępne w wielu sklepach, dzięki czemu zadbanie o higienę jamy ustnej Twojego malucha jest możliwe w każdych warunkach.

Ważne informacje:

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Wyrób medyczny posiada oznaczenie CE.

Produkt posiada etykietę, instrukcję obsługi sporządzone w języku polskim.

Produkt posiada deklarację zgodności z normami UE.

Przechowywać w miejscu niedostępny dla dzieci.

Opakowanie:

1 szczoteczka soniczna Feelo Kids

3 końcówki wymienne dla dzieci w wieku 3-6 lat

1 bateria AAA

Instrukcja obsługi

Feelo