Kategorie

Faringosept 10mg Smak Kakaowo-czekoladowy 20 tabletek, Data ważności: 31.10.2021 r.

4020604

Faringosept 10mg, smak kawowy - Pomocniczo w ostrych zakażeniach w obrębie jamy ustnej i gardła: zapalenie migdałków, zapalenie dziąseł, zapalenie jamy ustnej, a także po operacji usunięcia migdałków, po ekstrakcji zębów.Data ważności: 31.10.2021 r.

Więcej szczegółów

 

Cena: 4,49 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania: 
Pomocniczo w ostrych zakażeniach jamy ustnej i gardła: zapalenie migdałków, zapalenie dziąseł, zapalenie jamy ustnej, a także po operacji usunięcia migdałków oraz po ekstrakcji zębów. 

Właściwości:
Faringosept to skuteczny lek na zapalenie i ból gardła. Leczy infekcję poprzez zatrzymanie rozwoju bakterii patogennych, tym samym hamuje rozwój choroby i przyspiesza gojenia podrażnionego gardła. Bezpieczny i niezawodny lek dla całej rodziny.

Działanie:

Lek działa bakteriostatycznie (hamuje rozwój bakterii) w obrębie jamy ustnej i gardła. W tym działa na paciorkowce i pneumokoki będące często przyczyną zakażenia jamy ustnej i gardła oraz gronkowce.

Składniki:
 
1 tabletka zawiera 10 mg ambazonu jednowodnego (Ambazone monohydrate).

Faringosept nie zawiera glutenu. A dzięki zawartości 100% naturalnego kakao, ma kakaowo-czekoladowy smak.

Sposób użycia:
Ssać powoli 3 do 5 tabletek na dobę przez 3 do 4 dni. Tabletek nie należy połykać, ale pozwolić, aby powoli rozpuściły się w jamie ustnej. Przyjmować po jedzeniu w odstępie 15-30 minut, nie jeść i nie pić przez 2-3 godziny po zażyciu produktu leczniczego.


Przeciwwskazania:
 

  • Nadwrażliwość na ambazon lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
  • W przypadku nietolerancji cukrów, takich jak sacharoza i laktoza, przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza. 

Działania niepożądane:
Nie odnotowano dotychczas działań niepożądanych.

Opakowanie:
20 tabletek

Podmiot odpowiedzialny:
Ranbaxy (Poland) Sp. z o. o.
ul. Kubickiego 11,
02-954 Warszawa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii