Kategorie

Entero Acidolac 55mg 10 kapsułek

8941201

ENTERO ACIDOLAC - Do postępowania dietetycznego w czasie trwania antybiotykoterapii i biegunki infekcyjnej. Uzupełnienie diety w probiotyki zaleca się również w podróży ze zmianą strefy klimatycznej. Dla dzieci powyżej 3 roku życia i dorosłych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 16,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Do postępowania dietetycznego w czasie trwania antybiotykoterapii i biegunki infekcyjnej. Uzupełnienie diety w probiotyki zaleca się również w podróży ze zmianą strefy klimatycznej. Dla dzieci powyżej 3 roku życia i dorosłych.


Właściwości:

Entero Acidolac jest suplementem diety zawierającym liofilizowane kultury drożdżowe, probiotycznego szczepu Saccharomyces boulardii B01 oraz fruktooligosacharydy (FOS). Saccharomyces boulardii B01, zawarte w Entero Acidolac, to dobrze przebadane kultury drożdżowe dla dzieci i dorosłych. Produkt zawiera liofilizowane kultury drożdży, które dzięki zastosowanej technologii DRcaps są zabezpieczone przed działaniem niszczących kwasów i enzymów trawiennych w żołądku. Kapsułki DRcaps zapewniają bezpieczne dotarcie drożdży do jelit.

Składniki:
Lifilizowane kultury drożdży szczepu Saccharomyces boulardii, fruktooligosacharydy (FOS), hydroksypropylometyloceluloza, substancja żelująca, guma gellan, barwnik dwutlenek tytanu, substancja przeciwzbrylająca mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych (zawiera soję).


1 kapsułka zawiera:
liofilizowane komórki drożdżowe szczepu Saccharomyces boulardii 5mld (5 x 10^9 CFU)*,
fruktooligosacharydy 203,1mg.


*CFU - Jednostka Tworząca Kolonię Bakterii.


Sposób użycia:

Dzieci powyżej 3. roku życia i dorośli: 1-2 kapsułki dziennie. Kapsułkę należy połknąć, popijając wodą. Nie popijać preparatu zbyt gorącymi lub mrożonymi płynami. Preparat przyjmować w okresie antybiotykoterapii i do 2-3 tygodni po zaprzestaniu stosowania antybiotyków.

Ważne informacje:

  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Przechowywać w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Nie zawiera białka mleka krowiego, glutenu i może być podawany osobom, które nie tolerują tych składników.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Opakowanie:
10 kapsułek

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii