Kategorie

Nowy

Elgydium Clinic Trio Compact 111 szczoteczka do zebów międzyzębowa 0,8mm 6 sztuk

9092747

Elgydium Clinic Trio Compact 111 - szczoteczki międzyzębowe 0,8mm.

Więcej szczegółów

 

Cena: 14,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Elgydium Clinic Trio Compact Szczoteczki międzyzębowe do usuwania płytki nazębnej z trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Do codziennej, skutecznej higieny jamy ustnej i zapobiegania próchnicy.


Właściwości:

  • Stosowanie szczoteczki międzyzębowej Elgydium Clinic Trio Compact 000 stanowi uzupełnienie codziennego, tradycyjnego szczotkowania zębów. Tak dokładne oczyszczanie jamy ustnej pomaga skutecznie zapobiegać próchnicy, chorobom przyzębia, a także dbać o świeży oddech.
  • Proste i wygodne w użyciu szczoteczki z ergonomicznym uchwytem o antypoślizgowej obudowie, cienkim rdzeniem oraz elastycznym i długim włosiem, które dopasowuje się do przestrzeni międzyzębowych i skutecznie dociera do najtrudniej dostępnych miejsc, nie podrażniając dziąseł.
  • Dwa kolory włókien pomagają prawidłowo wprowadzić szczoteczkę w przestrzenie międzyzębowe i zobaczyć usuniętą płytkę nazębną (czarne włókna), oraz wykryć ewentualne krwawienie dziąseł (białe włókna).
  • Szczoteczki międzyzębowe 111 w rozmiarze 0,8mm.

Sposób użycia:

  • Przeznaczone do oczyszczania przestrzeni międzyzębowych i elementów aparatu ortodontycznego.
  • Przepłukać szczoteczkę po każdym zastosowaniu.

Opakowanie:
Komplet zawiera 2 uchwyty z 6 końcówkami w najmniejszym dostępnym rozmiarze0,8mm.

30 Inne produkty w tej samej kategorii