Kategorie

Nowy

Dziurawiec Fix Tylko Natura 30 saszetek

7062422

Dziurawiec FixDietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego.

Więcej szczegółów

 

Cena: 4,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Najczęściej picie naparu z dziurawca zaleca się przy kłopotach natury emocjonalnej. Wpływa on korzystnie na przywrócenie i utrzymanie równowagi emocjonalnej, działa uspokajająco. Może także przyczynić się do rozwiązania kłopotów z zasypianiem. Dziurawiec posiada również zgoła inne właściwości, które łagodzą objawy dyskomfortu trawiennego, wspomagając procesy trawienne. Jest to także ziele o działaniu moczopędnym.


Właściwości:

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Dziurawiec fix Tylko Natura przeznaczony do stosowania jako wsparcie dla układu pokarmowego i trawienia, polecany także jako środek wspomagający powrót do równowagi emocjonalnej.


Składniki:

100% ziela dziurawca (Herba Hyperici).


Sposób użycia:

Wrzuć do szklanki jedną saszetkę i zalej wrzątkiem. Przykryj i zaparzaj przez 5-8 minut. Z jednej saszetki można przygotować jedną porcję naparu.


Ważne informacje:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy zachować ostrożność, podczas przyjmowania dużych ilości dziurawca zaleca się unikać długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne, gdyż może ona prowadzić do wystąpienia przebarwień skórnych.


Opakowanie:

30 saszetek.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii