Kategorie

DX2 kapsułki dla mężczyzn x 30 szt

8578201

DX2 suplement diety to preparat o dużej zawartości skrzypu polnego odpowiadającego za prawidłową budowę i wzrost włosów wzbogacony o zestaw niezbędnych witamin i mikroelementów.

Więcej szczegółów

 

Cena: 19,58 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

DX2 kapsułki dla mężczyzn to preparat na porost włosów w postaci kapsułek.

 

Kapsułki na porost włosów dla mężczyzn  DX2 to suplement diety bogaty w skrzyp polny, który odpowiada za prawidłową budowę i wzrost włosów. Mężczyźni kupujący produkt DX2 kapsułki, opinie pozytywne o nim argumentują znaczną poprawą stanu włosów i skóry głowy – wpływają na to obecne w preparacie na porost włosów dla mężczyzn witaminy i mikroelementy, między innymi D-pantotenian wapnia, który sprawia, że włosy są wyraźnie bardziej lśniące i gładkie oraz L-cysteina, odpowiedzialna w kapsułkach na porost włosów dla mężczyzn za wzmacnianie i regenerację włosów. Suplement na porost włosów dla mężczyzn DX2 nie tylko poprawia kondycję i wzmacnia włosy, ale także stymuluje ich wzrost, dlatego użytkownicy wracają po DX2 kapsułki. Opinia o produkcie jest głównie pozytywna.

 

Biorąc pod uwagę dawkowanie zalecane przez producenta preparatu DX2 kapsułki, cena kuracji wynosi poniżej 80 groszy za jeden dzień. Jedno opakowanie zawiera trzydzieści kapsułek, przy zalecanym używaniu jednej kapsułki dziennie, wystarcza więc na miesiąc. W segmencie preparatów podobnych do DX2 kapsułki, ceny wynoszą około kilkudziesięciu złotych.

 

DX2 kapsułki dla mężczyzn preparat na porost włosów to:

  • wzmocnione, zdrowe i lśniące włosy
  • włosy i skóra głowy w wyraźnie lepszym stanie
  • prawidłowa budowa i wzrost nowych włosów
  • bezpieczny suplement na porost włosów dla mężczyzn

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii