Kategorie

Nowy

Durex Classic prezerwatywy 18 sztuk

9089065

Durex Classic to 18 klasycznych prezerwatyw o kształcie easy-on. Durex Classic to idealny wybór dla tych, którzy kochają seks i bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów

 

Cena: 36,45 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Ochrona przed ciążą, HIV oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową.


Właściwości:
Durex Classic to 18 klasycznych prezerwatyw o kształcie easy-on. Durex Classic to idealny wybór dla tych, którzy kochają seks i bezpieczeństwo. Classic to prezerwatywa zakończona zbiorniczkiem. Wykonana z hypoalergicznej, naturalnej gumy lateksowej i nasączona środkiem nawilżającym Sensitol, nie zawierającym środka plemnikobójczego. Użycie lubrykantów z serii Durex Play wraz z prezerwatywami może zapewnić zwiększenie doznań. Wszystkie żele intymne z serii Durex Play można bezpiecznie używać z prezerwatywami, w przeciwieństwie do lubrykantów stworzonych na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę.   Pozostałe informacje Szerokość nominalna: 56 mm. Testowane dermatologicznie.  Żadna metoda nie zapewnia 100% ochrony przed ciążą, HIV I innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.


Sposób użycia:
Rozerwij opakowanie rozpoczynając od ząbkowanej krawędzi i ostrożnie wyjmij prezerwatywę. Uważaj, żeby nie uszkodzić prezerwatywy paznokciem lub ostrymi przedmiotami takimi jak biżuteria czy kolczyki zdobiące ciało. Założyć prezerwatywę na członek w stanie wzwodu. Używaj prezerwatywy tylko raz.


Opakowanie:
18 sztuk

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii