Dropingo płyn barwiący osad nazębny 10 ml
search
  • Dropingo płyn barwiący osad nazębny 10 ml

Dropingo płyn barwiący osad nazębny 10 ml

Płyn pomaga zweryfikować dokładne umycie zębów i ma przyjemny owocowy smak. Polecany dla dzieci od 3 roku życia w celu wskazania niedoczyszczonych miejsc i motywacji do starannej higieny jamy ustnej, a także dla dorosłych chcących poprawić technikę szczotkowania zębów.

Cena:
19,14 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Nauka odpowiedniej techniki mycia zębów to wyzwanie, które staje przed każdym rodzicem kilkuletniego dziecka. Aby wyrobić w maluchu nawyk dokładnego szczotkowania zębów, można posiłkować się płynem barwiącym osad nazębny dla dzieci, który precyzyjnie wskazuje te miejsce na szkliwie, które wymagają szczególnie starannego wyszczotkowania. Wśród tego rodzaju preparatów godny polecenia jest płyn weryfikujący dokładne umycie zębów o nazwie Dropingo. Opinie rodziców kilkulatków odnośnie jego właściwości są wyjątkowo przychylne, a oprócz tego potwierdzają jego precyzję i dokładność we wskazywaniu szczególnie zanieczyszczonych miejsc na zębach. Przyjemny, owocowy smak, z pewnością zachęci najmłodszych do używania podczas każdego mycia zębów preparatu Dropingo. Ceny tego produktu, biorąc pod uwagę jego wydajność wynikającą z oszczędnego stosowania, czynią jego zakup niezwykle korzystnym z ekonomicznego punktu widzenia.

 

Stosowanie płynu weryfikującego dokładne umycie zębów Dropingo jest niesamowicie proste i wygodne – wystarczy nanieść dwie krople preparatu na język dziecka, po czym maluch powinien przepłukać usta wodą, a następnie ją wypluć. Po tej czynności płyn barwiący osad nazębny dla dzieci zabarwi na niebiesko te miejsca na szkliwie, na których zgromadził się osad. W efekcie dziecko wie, które miejsca na jego uzębieniu wymagają szczególnie dokładnego wyszczotkowania. Zarówno przed, jak i po umyciu zębów można stosować u najmłodszych preparat Dropingo. Opinia, jaka zdecydowanie przeważa w gronie jego użytkowników, wskazuje również na jego ponadprzeciętną wydajność. Także osoby dorosłe, chcące poprawić swoją technikę szczotkowania zębów, mogą z powodzeniem sięgnąć po płyn Dropingo. Cena tego preparatu stanowi jego kolejny ogromny atut, gdyż nie jest zbytnio wygórowana.

Dropingo płyn barwiący osad nazębny to:

  • precyzyjne wskazywanie szczególnie zanieczyszczonych miejsc na zębach
  • wsparcie dla rodziców uczących swoje dzieci szczotkowanie zębów
  • ciekawy efekt zabarwionego na niebiesko osadu nazębnego
  • przyjemny, owocowy smak
Aflofarm
7070312
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy