Kategorie

Dr Scott Szczoteczka dla dzieci Duopack 2 sztuki

9085822

Dr Scott Szczoteczka do zębów specjalnie zaprojektowana z myślą o dzieciach. Wyposażona w długie włosie ułatwia czyszczenie przestrzeni między zębami. Ergonomiczny uchwyt ułatwia utrzymania szczoteczki w małych rączkach. Włosie wykonane z włókien Tynex DuPoint z zaokrąglonymi końcami, delikatne dla dziąseł. 

Więcej szczegółów

 

Cena: 12,10 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Dr Scott Szczoteczka do zębów specjalnie zaprojektowana z myślą o dzieciach. Wyposażona w długie włosie ułatwia czyszczenie przestrzeni między zębami. Ergonomiczny uchwyt ułatwia utrzymania szczoteczki w małych rączkach. Włosie wykonane z włókien Tynex DuPoint z zaokrąglonymi końcami, delikatne dla dziąseł. Dodatkowo szczoteczka posiada wygodną przyssawkę, dzięki której możesz ją przymocować do każdej powierzchni.
 
Mycie zębów przez dziecko powinno być nadzorowane przez osobę dorosłą w celu zapewnienia odpowiedniej techniki szczotkowania.
 
Opakowanie:
2 sztuki.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii