Kategorie

Doppelherz Aktiv Na włosy + Biotyna, kapsułki, 30 szt

8079591

Specjalnie dobrana kombinacja substancji i składników odżywczych zapewniających optymalne odżywienie cebulek włosowych oraz poprawiających koloryt i połysk włosów. Zachowanie dobrej kondycji włosów oraz ich pięknego, naturalnego wyglądu sprzyja również wysokiej samoocenie i dobremu samopoczuciu. 

Więcej szczegółów

 

Cena: 18,60 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

W przypadku problemów z włosami takich jak wzmożone wypadanie czy też osłabienie ich kondycji pomocny będzie odpowiednio dobrany preparat wzmacniający włosy. W składzie skutecznego preparatu regenerującego włosy powinno znaleźć się bogactwo naturalnych wyciągów oraz witamin i minerałów o udowodnionym dobroczynnym działaniu. W przypadku, gdy nasza fryzura jest narażona na oddziaływanie takich czynników jak częsta stylizacja z wykorzystaniem wysokiej temperatury, farbowanie, promieniowanie ultrafioletowe czy też chlorowana woda, warto sięgnąć po Doppelherz Aktiv Na włosy + Biotyna. Opinie zadowolonych użytkowniczek odnośnie rezultatów jego stosowania potwierdzają kompleksowe działanie tego preparatu na włosy, który kondycjonuje je od wewnątrz i trwale poprawia ich kondycję. W szczególności po agresywnych zabiegach fryzjerskich, takich jak trwała ondulacja czy też koloryzacja, można szybko zauważyć pierwsze pozytywne efekty suplementacji preparatem Doppelherz Aktiv Na włosy + Biotyna. Ceny, w jakich produkt ten dostępny jest kanałami sprzedaży internetowej, są jego kolejnym atutem.

 

Preparat regenerujący włosy Doppelherz Aktiv zawiera w swoim składzie cysteinę oraz metioninę – substancje należące do grupy aminokwasów siarkowych. Mechanizm ich działania polega na stymulacji przy pomocy tzw. mostków siarczkowych wytwarzania kolagenu, który stanowi główny budulec włókien włosowych. Oprócz tego formuła preparatu wzmacniającego włosy Doppelherz Aktiv została wzbogacona o biotynę, która wzmacnia włosy od wewnątrz oraz pomaga odbudować ich zniszczenia, a jednocześnie stymuluje wzrost nowych, zdrowych włosów. Oprócz tego składnik ten, w duecie z cynkiem, utrzymuje w dobrej kondycji także skórę i paznokcie. Preparat na włosy Doppelherz Aktiv zawiera również wyciąg ze skrzypu, który poprawia elastyczność włosów oraz hamuje ich rozdwajanie się, a także widocznie zmniejsza łamliwość. Z kolei obecność kompleksu witamin z grupy B odpowiedzialna jest za wspieranie procesów podziału i syntezy nowych komórek włosów oraz skóry, które aktywnie regenerują się podczas suplementacji preparatem Doppelherz Aktiv Na włosy + Biotyna. Opinia, jaka przeważa wśród osób stosujących tenże suplement, podkreśla kwestię jego skutecznego działania hamującego nadmierne wypadanie włosów. Na rynku suplementów diety najwyższą dawkę biotyny oraz metioniny w jednej kapsułce zawiera właśnie Doppelherz Aktiv Na włosy + Biotyna. Cena tego wysoce efektywnego preparatu biorąc pod uwagę jego fenomenalne właściwości, jest niewygórowana i wyjątkowo zachęcająca.

Doppelherz Aktiv Na włosy +Biotyna to:

  • wzmocnione od wewnątrz i pogrubione włosy
  • ograniczone wypadanie
  • szybszy wzrost nowych włosów
  • lepsza kondycja skóry oraz paznokci

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii