Dla Mężczyzn

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Doppelherz aktiv Dla Mężczyzn x 30 kaps.

8079511

Standaryzowany wyciąg z korzenia żeńszenia koreańskiego zwiększa wydolność organizmu i wpływa na wzmocnienie erekcji. Żeńszeń wykazuje również działanie usuwające stres, zmęczenie i zwiększające libido.Standaryzowany wyciąg z Gotu cola poprawia krążenie obwodowe, w tym ukrwienie narządów płciowych.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 29,59 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Każdy mężczyzna potrzebuje od czasu do czasu wsparcia dla swojej męskości. Odpowiednio dobrany profesjonalny preparat na potencję pomaga uporać się ze wszystkim problemami, z jakimi borykają się dojrzali mężczyźni. Wśród wielu preparatów dostępnych na rynku na szczególną uwagę zasługuje bez wątpienia Doppelherz Aktiv Dla Mężczyzn. Opinie usatysfakcjonowanych użytkowników odnośnie efektów jego stosowania są jednoznacznie pozytywne. Doskonałe rezultaty stosowania tego suplementu zwiększającego libido są zasługą pełnego naturalnych komponentów roślinnych składu. Na polskim rynku największa ilość standaryzowanego wyciągu z korzenia maki – znanego także pod nazwą żeń-szeń peruwiański – w jednej tabletce zawiera właśnie Doppelherz Aktiv Dla Mężczyzn. Ceny tego suplementu są jak najbardziej przystępne dla każdej kieszeni.

 

Suplement zwiększający libido Doppelherz Activ zawiera unikatowy w swoim działaniu składnik aktywny, jakim jest wyciąg z korzenia maki. Komponent ten aktywnie wpływa na zwiększenie libido i poprawę jakości erekcji, poprzez oddziaływanie na metabolizm tlenku azotu, który odgrywa zasadniczą rolę w procesie napływu krwi do ciał jamistych męskiego członka. Korzeń maki zawiera również wysokie stężenie L-argininy, która reguluje mechanizmy pobudzenia seksualnego i jest jednym z głównych budulców płynu nasiennego. W składzie preparatu na potencję Doppelherz Activ znajduje się również standaryzowany wyciąg z korzenia żeń-szenia koreańskiego, który zwiększa libido i wzmacnia erekcję. Dzięki obecności wyciągu z Gotu cola znacznej poprawie ulega również ukrwienie narządów płciowych już po kilku tygodniach stosowania preparatu Doppelherz Aktiv Dla Mężczyzn. Opinia specjalistów podkreśla również fakt, że zawarte w suplemencie diety cynk oraz selen poprawiają jakość plemników oraz zwiększają ich liczebność w męskim nasieniu. W efekcie wzrasta również męska płodność przy regularnym stosowaniu preparatu Doppelherz Aktiv Dla Mężczyzn. Cena, w jakiej suplement ten jest dostępny w naszej aptece, stanowi kolejny czynnik przemawiający za jego zakupem.

Doppelherz Aktiv Dla Mężczyzn to:

  • zwiększone libido
  • mocniejsze i częstsze erekcje
  • poprawa jakości nasienia
  • zwiększona płodność

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii