Kategorie

Doppelherz Activ Dla mózgu x 30 kaps.

8478501

Suplement diety

  • Wspomaga pracę kory mózgowej.
  • Wspiera procesy poznawcze.
  • Lecytyna, DHA+EPA, wit. z gr. B.

Preparat zawiera unikalne połączenie substancji budulcowych i wspomagających pracę kory mózgowej. Uzupełnianie diety o kwasy DHA i inne składniki odżywcze jest wskazane w okresach intensywnej pracy umysłowej lub nauki, w okresach stresu i przepracowania oraz dla osób starszych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 14,74 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Jest to suplement na mózg. Jego formuła stanowi dobrze przemyślaną kombinację składników budulcowych kory mózgowej, jak również tych, które wywierają korzystny wpływ na jej pracę.

 

Kwasy tłuszczowe DHA i EPA zaliczane do grupy kwasów Omega – 3, są bardzo ważnymi elementami składowymi zarówno kory mózgowej, jak i siatkówki oka. Badania naukowe przeprowadzone w ostatnich latach dowiodły, iż przedstawiają one równie dużą wartość z punktu widzenia budowy komórek nerwowych. Są one częścią składową synaps oraz osłonek mielinowych, czyli obszarów odgrywających doniosłą rolę w procesie przekazywania impulsów nerwowych.

 

To powód, dla którego warto sięgnąć po uwzględniający je w swojej recepturze preparat Doppelherz Aktiv Dla mózgu. Opinie ekspertów wskazują na ogromne znaczenie kwasów DHA oraz EPA dla prawidłowego funkcjonowania mózgu. Można je znaleźć w rybach morskich, które w naszym kraju niestety są spożywane w niewystarczających ilościach. Dlatego w celu uzupełnienia ewentualnych braków warto wspomagać się suplementami na mózg. Zwłaszcza, jeśli posiadają one tak wartościową kompozycję składników jak Doppelherz Aktiv Dla mózgu. Cena tego produktu jest w stanie mile zaskoczyć. To wydatek nieznacznie wykraczający ponad 10 złotych.

 

Preparat na mózg został wzbogacony także o witaminy, mikroelementy i inne cenne komponenty, które zostały odpowiednio dobrane pod kątem przeznaczenia tego środka. Jednym z nich jest lecytyna sojowa. Tworzą ją nienasycone kwasy tłuszczowe, cholina oraz inozytol. Cholina uczestniczy w syntezie acetylocholiny, czyli jednego z kluczowych neuroprzekaźników. Powszechnie znana jest ona ze swojego zbawiennego wpływu na pamięć.

 

W tym preparacie na mózg można znaleźć cały zestaw witamin z grupy B (B1, B2, B3, B6, B9, B12), które korzystnie oddziałują na układ nerwowy oraz przyczyniają się do usprawnienia jego funkcji umysłowo – poznawczych. Ich działanie uzupełniają miedź oraz cynk, które również włączono do kompozycji zastosowanej w preparacie Doppelherz Aktiv Dla mózgu. Ceny suplementów dostępnych w aptekach potrafią być dosyć wysokie. Jednak ten farmaceutyk można nabyć za stosunkowo niewielkie pieniądze. Opakowanie zawiera 30 tabletek. Jest to zapas na cały miesiąc.

 

Stosowanie tego suplementu na mózg rekomenduje się osobom starszym. Można posiłkować się nim w okresie wzmożonej pracy umysłowej. Stres, zmęczenie oraz przepracowanie to także wskazanie do zażywania Doppelherz Aktiv Dla mózgu. Opinia osób, które zdecydowały się na jego zakup jest pozytywna. Podkreślają one, iż preparat daje najlepsze rezultaty wówczas, gdy jest zażywany regularnie, przynajmniej przez okres 2 miesięcy.

Doppelherz Aktiv Dla mózgu, suplement diety to:

  • wspiera pracę kory mózgowej
  • wspomaga procesy poznawcze
  • produkt rekomendowany dla osób starszych
  • spożycie preparatu jest zalecane w okresach intensywnego wysiłku umysłowego
  • wskazany dla osób zmagających się ze stresem oraz przepracowaniem
  • kwasy tłuszczowe DHA i EPA, lecytyna, miedź, cynk oraz witaminy z grupy B

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii