Kategorie

Doppelherz aktiv Aktiv-Meno x 60 tabl.

8309322

  • W czasie i po menopauzie.
  • Izoflawony sojowe + wapń1 i witamina D3.
  • Chroni układ nerwowy i kości.
Preparat jest szczególnie zalecany dla kobiet powyżej 40 roku życia, u których występują objawy związane z okresem menopauzy, takie jak uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, problemy z koncentracją, bezsenność, drażliwość, przygnębienie lub gwałtowne bicie serca.

Więcej szczegółów

 

Cena: 29,69 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Ten preparat opracowano głównie z myślą o kobietach po 40 roku życia, zmagającymi się z dokuczliwymi objawami związanymi z okresem menopauzy. Poprzez jego zażywanie można wzmocnić układ kostny, jak również obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi. Składniki tego suplementu na menopauzę zostały dobrane tak, aby wspierać kobiety w walce z rozmaitymi problemami, które pojawiają się z upływem czasu i postępującymi wraz z nim zmianami w organizmie.

 

Preparat na menopauzę posiada w swoim składzie izoflawony sojowe mogące łączyć się z receptorami estrogenowymi, dzięki czemu działają one podobnie jak żeńskie hormony płciowe. Kobiety, które nie reflektują na hormonalną terapię zastępczą z obawy o uciążliwe skutki uboczne, powinny sięgnąć po preparat Doppelherz aktiv Aktiv-Meno. Opinia specjalistów wskazuje, iż jest to produkt o bogatym i urozmaiconym składzie. Poprzez jego zażywanie można skutecznie uporać się z przykrymi oznakami przekwitania. Zapobieganie rozwojowi miażdżycy i osteoporozie to również efekty działania Doppelherz aktiv Aktiv-Meno. Ceny tego typu produktów dostępnych w aptekach utrzymują się mniej więcej na tym samym poziomie. Różni je ilość tabletek w opakowaniu oraz formuła. Warto wybierać te, których kompozycja jest możliwie najpełniejsza, tak jak ma to miejsce w przypadku wspomnianego preparatu na menopauzę.

 

Izoflawony sojowe mają dobroczynny wpływ na układ sercowo – naczyniowy, gdyż pomagają zredukować poziom cholesterolu LDL. W połączeniu z wapniem i witaminą D3 odbudowują oraz wzmacniają tkankę kostną. Natomiast witaminy z grupy B (B1, B2, B6, B12, biotyna i kwas foliowy) korzystnie oddziałują na układ nerwowy. Pozwalają na zmniejszenie negatywnych skutków stresu oraz zniesienie uczucia rozdrażnienia, które jest symptomatyczne dla menopauzy. A to wszystko dzięki preparatowi Doppelherz aktiv Aktiv-Meno. Opinie kobiet, które zdecydowały się na wypróbowanie tego środka poświadczają efektywność jego działania. Stosujące go osoby podkreślają, iż stanowi on doskonałą alternatywę wobec środków hormonalnych, których przyjmowanie często prowadzi do złego samopoczucia.

 

Suplement na menopauzę pozwala zwalczyć takie przypadłości jak uderzenia gorąca, wzmożona potliwość oraz gwałtowne bicie serca. To objawy przekwitania, na które uskarża się wiele kobiet. Wywołują u nich spory dyskomfort, czasem bywają na tyle silne, że wręcz uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie. Bezsenność, zaburzenia koncentracji, drażliwość oraz obniżony nastrój to kolejne problemy, z którymi można rozprawić się poprzez zażywanie preparatu Doppelherz aktiv Aktiv-Meno. Cena tego suplementu nie jest zbyt wygórowana. Można sobie bez problemu pozwolić na tę inwestycję, bez większych strat dla portfela.

 

Producent zaleca przyjmowanie jednej tabletki dziennie. Niewskazane jest przekraczanie wyznaczonej dawki. Optymalne rezultaty można osiągnąć poprzez zażywanie tego suplementu na menopauzę przez przynajmniej 2 miesiące.

Doppelherz aktiv Aktiv - Meno, suplement diety to:

  • preparat przeznaczony dla kobiet po 40 roku życia, które zmagają się z objawami menopauzy
  • zapobiega rozwojowi osteoporozy oraz miażdżycy
  • znakomita alternatywa wobec hormonalnej terapii zastępczej
  • zawiera izoflawony sojowe, wapń, witaminę D3, witaminy z grupy B
  • pomaga uporać się z uderzeniami gorąca i nadmierną potliwością
  • wspiera przy problemach z koncentracją, rozdrażnieniem, przygnębieniem
  • korzystnie wpływa na układ kostny oraz sercowo - naczyniowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 Inne produkty w tej samej kategorii