DicoSTOP 10 saszetek po 15g
search
  • DicoSTOP 10 saszetek po 15g

DicoSTOP 10 saszetek po 15g

Leczenie ostrych i przewlekłych biegunek.

Cena:
15,69 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania DicoStop:

Leczenie ostrych i przewlekłych biegunek.

Właściwości:

Płynny wyrób medyczny w saszetce, do jednorazowego użytku, wskazany w doustnym leczeniu ostrych i przewlekłych biegunek

i dolegliwości bólowych związanych z zaburzeniami czynności przewodu pokarmowego.

Diosmektyt zawarty w preparacie DICOSTOP łączy się z glikoproteinami warstwy śluzowej pokrywającej ścianę przewodu pokarmowego, zmieniając ich charakterystykę fizyczną, tworząc chłonny żel, który chroni przed nadmiernym wydzielaniem kwasu

i substancjami drażniącymi żołądek, a także stanowi barierę przeciw mechanizmom zapalnym.

Skład:

Jedna saszetka DICOSTOP zawiera:

Składnik aktywny: diosmektyt (1,5 g).

Substancje pomocnicze: woda oczyszczona, EDTA, guma karaya, metyloparaben sodowy, estry sacharozy i kwasów tłuszczowych, aromaty, kwas cytrynowy, benzoesan sodowy, sukraloza.

Dawkowanie:

Dorośli: 1 saszetka 3 razy dziennie

Dzieci w wieku 6-12 lat: 1 saszetka 2-3 razy dziennie

Dzieci w wieku 2-6 lat: 1 saszetka 1-2 razy dziennie

Każda saszetka może być użyta tylko raz po jej otwarciu. Energicznie ugnieść zawartość saszetki przed jej otwarciem. Produkt może być przyjmowany bezpośrednio lub rozpuszczony w szklance wody lub w innych napojach (sok, jogurt). Po otwarciu, zawartość saszetki powinna być przyjęta w całości, produkt jest jednorazowego użycia. Wszelkie pozostałości roztworu nie mogą być przyjęte później w ciągu dnia. W przypadku małych dzieci, zawartość saszetki można podać w butelce do karmienia, po zmieszaniu z 50 ml wody lub innego napoju, podzieloną na 2-3 dawki w ciągu dnia. Możliwe jest także dodanie preparatu DICOSTOP do pokarmów półpłynnych. Doradza się przyjmowanie preparatu DICOSTOP pomiędzy posiłkami.

W leczeniu ostrej biegunki należy stosować doustny płyn nawadniający (DPN) w celu uniknięcia odwodnienia.

Ważne informacje:

Nie stosować wyrobu medycznego u dzieci przed ukończeniem drugiego roku życia. Nie stosować wyrobu w przypadku znanej nadwrażliwości na składniki tego wyrobu medycznego. Nie stosować wyrobu medycznego u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią.

DICOSTOP nie powinien być stosowany po dacie ważności podanej na opakowaniu. DICOSTOP należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C); unikać ekspozycji na bezpośrednie źródła światła, ciepło i nadmierną wilgotność.

Opakowanie:

10 saszetek po 15 gram

Vitis Pharma
9088544
14 Przedmioty