Leki i suplementy

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Dicofer Junior żelazo z witaminą C proszek x 20 saszetek

3314421

NOWOŚĆ! DICOFER JUNIOR – żelazo z witaminą C dla:

- dzieci w czasie intensywnego wzrostu

- kobiet ciężarnych i karmiących piersią

- kobiet, u których występują obfite miesiączki

- osób starszych

- osób o zwiększonej aktywności fizycznej i umysłowej.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 24,17 zł

$nbsp;

Więcej informacji

Wśród witamin dla dzieci należy zwrócić szczególną uwagę na suplementy dla dzieci firmy Dicofer Junior. Opinia o tym produkcie wśród rodziców jest bardzo dobra, a wiąże się to z kilkoma faktami. Jak wiadomo dziecko nie zawsze chce jeść to, co dla niego dobre, dlatego mimo zróżnicowanej diety rodzice muszą wybrać suplement dla dzieci, który będzie wzbogacał ich dietę w najważniejsze witaminy dla dzieci, których nie są w stanie dostarczyć w posiłkach. Wybierając żelazo z witaminą C dla dzieci trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, w jaki sposób się ten produkt dziecku podaje oraz na smak i zapach produktu. Jak wiemy dzieci nie sięgną po witaminy dlatego, że są zdrowe. Dzieci sięgają po suplementy dlatego, że są smaczne. I to rodzice muszą brać pod uwagę wybierając m.in. żelazo dla dzieci.

 

Żelaza dla dzieci możemy znaleźć w postaci proszków do rozpuszczenia, dobrze, żeby takie produkty były połączeniem, tzn. najlepiej sięgnąć po żelaza z witaminą C dla dzieci. Takie połączenie sprawia, że witaminy lepiej się wchłaniają.

 

Wspominane już żelazo z witaminą C dla dzieci Dicofer Junior to idealne połączenie składników, które pozwolą naszemu dziecku być zdrowym maluchem, ale nie tylko. Dicofer Junior jest polecany nie tylko dzieciom w okresie szybkiego rozwoju, ale również osobom dorosłym. W jakim przypadku będąc dorosłym człowiekiem powinniśmy sięgnąć po Dicofer z żelazem i witaminą C? Otóż w sytuacji, w której jesteśmy kobietami karmiącymi piersią albo mamy obfite miesiączki. Ten produkt sprawdzi się idealnie jako uzupełnienie żelaza w organizmie. Do tego produkt może być stosowany przez osoby starsze, jak również przez osoby, które są bardzo aktywne fizycznie i umysłowo. Żelazo jest po prostu bardzo istotną witaminą w życiu człowieka na każdym etapie rozwoju. Warto, więc pamiętać o tym i wspierać się odpowiednią suplementacją.

 

Witaminy dla dzieci w tym żelazo podawane w postaci proszku, który należy wysypać z saszetki bezpośrednio do ust, jest naprawdę super pomysłem. Bo dla dziecka musi istnieć jakaś dodatkowa frajda z brania witamin, a takie rozwiązanie jest dla dziecka interesujące. W dodatku jest to bardzo wygodna opcja dla każdego, kto jest zabiegany i często nawet rozrobienie proszku z wodą wydaje mu się czymś na co brakuje czasu.

 

Dicofer Junior opinie musi mieć więc bardzo dobre, skoro gdy kupujemy ten produkt, to niemalże wszyscy członkowie rodziny mogą z niego korzystać. Za 20 saszetek Dicofer Junior cena wynosi niecałe 25 złotych. Dicofer Junior cenowo jest, więc konkurencyjnym suplementem witamin dla dzieci.

 

Dicofer Junior, żelazo dla dzieci:

  • Pierwsze na rynku żelazo z witaminą C dla dzieci,
  • Produkt można podawać również dorosłym w wielu przypadkach,
  • Ma postać proszku, który bezpośrednio wsypujemy do ust,
  • Produkt podzielony na wygodne saszetki,
  • Preparat w przystępnej cenie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii