Kategorie

Dicofer Junior żelazo z witaminą C proszek x 20 saszetek

3314421

NOWOŚĆ! DICOFER JUNIOR – żelazo z witaminą C dla:

- dzieci w czasie intensywnego wzrostu

- kobiet ciężarnych i karmiących piersią

- kobiet, u których występują obfite miesiączki

- osób starszych

- osób o zwiększonej aktywności fizycznej i umysłowej.

Więcej szczegółów

 

Cena: 28,30 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wśród witamin dla dzieci należy zwrócić szczególną uwagę na suplementy dla dzieci firmy Dicofer Junior. Opinia o tym produkcie wśród rodziców jest bardzo dobra, a wiąże się to z kilkoma faktami. Jak wiadomo dziecko nie zawsze chce jeść to, co dla niego dobre, dlatego mimo zróżnicowanej diety rodzice muszą wybrać suplement dla dzieci, który będzie wzbogacał ich dietę w najważniejsze witaminy dla dzieci, których nie są w stanie dostarczyć w posiłkach. Wybierając żelazo z witaminą C dla dzieci trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, w jaki sposób się ten produkt dziecku podaje oraz na smak i zapach produktu. Jak wiemy dzieci nie sięgną po witaminy dlatego, że są zdrowe. Dzieci sięgają po suplementy dlatego, że są smaczne. I to rodzice muszą brać pod uwagę wybierając m.in. żelazo dla dzieci.

 

Żelaza dla dzieci możemy znaleźć w postaci proszków do rozpuszczenia, dobrze, żeby takie produkty były połączeniem, tzn. najlepiej sięgnąć po żelaza z witaminą C dla dzieci. Takie połączenie sprawia, że witaminy lepiej się wchłaniają.

 

Wspominane już żelazo z witaminą C dla dzieci Dicofer Junior to idealne połączenie składników, które pozwolą naszemu dziecku być zdrowym maluchem, ale nie tylko. Dicofer Junior jest polecany nie tylko dzieciom w okresie szybkiego rozwoju, ale również osobom dorosłym. W jakim przypadku będąc dorosłym człowiekiem powinniśmy sięgnąć po Dicofer z żelazem i witaminą C? Otóż w sytuacji, w której jesteśmy kobietami karmiącymi piersią albo mamy obfite miesiączki. Ten produkt sprawdzi się idealnie jako uzupełnienie żelaza w organizmie. Do tego produkt może być stosowany przez osoby starsze, jak również przez osoby, które są bardzo aktywne fizycznie i umysłowo. Żelazo jest po prostu bardzo istotną witaminą w życiu człowieka na każdym etapie rozwoju. Warto, więc pamiętać o tym i wspierać się odpowiednią suplementacją.

 

Witaminy dla dzieci w tym żelazo podawane w postaci proszku, który należy wysypać z saszetki bezpośrednio do ust, jest naprawdę super pomysłem. Bo dla dziecka musi istnieć jakaś dodatkowa frajda z brania witamin, a takie rozwiązanie jest dla dziecka interesujące. W dodatku jest to bardzo wygodna opcja dla każdego, kto jest zabiegany i często nawet rozrobienie proszku z wodą wydaje mu się czymś na co brakuje czasu.

 

Dicofer Junior opinie musi mieć więc bardzo dobre, skoro gdy kupujemy ten produkt, to niemalże wszyscy członkowie rodziny mogą z niego korzystać. Za 20 saszetek Dicofer Junior cena wynosi niecałe 25 złotych. Dicofer Junior cenowo jest, więc konkurencyjnym suplementem witamin dla dzieci.

 

Dicofer Junior, żelazo dla dzieci:

  • Pierwsze na rynku żelazo z witaminą C dla dzieci,
  • Produkt można podawać również dorosłym w wielu przypadkach,
  • Ma postać proszku, który bezpośrednio wsypujemy do ust,
  • Produkt podzielony na wygodne saszetki,
  • Preparat w przystępnej cenie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii