Kategorie

Nowy

DenTek Szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Multipack 10 sztuk

DenTek Multipack - Szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 13,94 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
DenTek Easy Brush Multi Pack Szczoteczki interdentalne przeznaczone do codziennej higieny jamy ustnej, ułatwiają szczotkowanie trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej.

Właściwości:

DenTek Easy Brush Multi Pack Szczoteczki interdentalne zapewniają głębokie czyszczenie przestrzeni między zębami i posiadają zaawansowaną powłokę z fluoru. 

  • Kolor wybierany losowo;
  • Trwała, zwężająca się szczotka pomaga w czyszczeniu ciasnych miejsc i doskonale nadaje się do szelek;
  • Elastyczny drut umożliwia zginanie włosia w celu uzyskania lepszego dostępu;
  • Elastyczny uchwyt utrzymuje pozycję po zgięciu;
  • Miętowy smak pozostawia uczucie świeżości w ustach;
  • Nasadka antybakteryjna pomaga utrzymać szczotkę w czystości między użyciami i pasuje do uchwytu, aby zwiększyć zasięg rączki.

Sposób użycia:
Włóż między zęby, przestrzenie międzyzębowe lub aparaty dentystyczne. Wykonuj delikatne ruchy w przód i w tył, aby usunąć płytkę nazębną i resztki jedzenia. Uwaga: nie forsować. Osoby poniżej 10 roku życia wymagają nadzoru osoby dorosłej.

Opakowanie:
10 sztuk

30 Inne produkty w tej samej kategorii