

D-Vitum Forte Max Osteo to suplement diety w postaci tabletek do ssania lub połykania o smaku cytrynowym, zawierający aż 4000 j.m. witaminy D oraz witamina K i wapń.
Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł
Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany
D-Vitum forte MAX OSTEO to suplement diety przeznaczony dla osób zdrowych powyżej 75. roku życia, w celu uzupełnienia diety w wapń oraz witaminy D3 i K2.
D-Vitum forte MAX OSTEO to przyjemny w stosowaniu suplement diety zawierający wapń oraz witaminy D3 i K2.
Węglan wapnia z muszli ostryg, substancja wiążąca: sorbitole, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, cholekalcyferol (witamina D), menachinon (witamina K), aromaty, substancja słodząca: sukraloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.
Dzienna porcja (2 tabletki) zawiera:
600 mg wapnia (75%*),
75 μg witaminy K (100%*)
100 μg (4000 j.m., 2000%*) witaminy D.
*% referencyjnej wartości spożycia
Zdrowe osoby dorosłe powyżej 75. roku życia – 2 tabletki dziennie podczas posiłku. Tabletkę należy ssać do całkowitego rozpuszczenia lub połknąć, popijając wodą.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu.
Kobiety w ciąży i matki karmiące decyzję o stosowaniu powinny skonsultować z lekarzem.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu.
60 tabletek
D-Vitum Forte Max Osteo to suplement diety w postaci tabletek do ssania lub połykania o smaku cytrynowym, zawierający aż 4000 j.m. witaminy D oraz witamina K i wapń.