Kategorie

Clinomyn Pasta dla palących 75 ml

7003265

Przetestuj naszą silnie działającą pastę do zębów dla palaczy i uwolnij zęby od nawarstwiających się przebarwień. Ciesz się życiem z jaśniejszym, bielszym i zdrowszym uśmiechem.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 13,33 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Idealna dla palaczy

Przetestuj naszą silnie działającą pastę do zębów dla palaczy i uwolnij zęby od nawarstwiających się przebarwień. Ciesz się życiem z jaśniejszym, bielszym i zdrowszym uśmiechem.

  • Silnie działająca formuła na co dzień z dodatkiem wapnia
  • Formuła usuwająca przebarwienia o potwierdzonej klinicznie skuteczności
  • Skutecznie usuwa przebarwienia i neutralizuje kwasy płytki nazębnej
  • Wzmacnia zęby i chroni je przed próchnicą
  • Odświeżający oddech miętowy smak

Przebarwienia zębów nie powstają natychmiast. Plamy nawarstwiają się wraz z upływem czasu, co w końcu sprawia, że Twój uśmiech nie wygląda zbyt zdrowo. Jeśli coś Ci to przypomina, regularne stosowanie pasty do zębów Clinomyn pomoże doszorować nawet najbardziej uporczywe przebarwienia. Przywracając Ci znów biel, za którą tak tęsknisz oraz pewny siebie uśmiech.

Palenie wpływa nie tylko na kolor powierzchni zębów, ale także ogólnie na ich zdrowie. To dlatego efekt stosowania pasty do zębów Clinomyn to nie tylko wybielanie zębów. Pasta ta posiada specjalną formułę z fluorem, aby poprawić podstawową kondycję zębów: zapobiegając próchnicy i kamieniowi nazębnemu oraz wzmacniając zęby.

Pasta do zębów Clinomyn jest idealna dla palaczy, jednak działa tak samo silnie w przypadku osób prowadzących intensywny styl życia, aby doszorować skutki innych drobnych życiowych słabostek, takich jak: herbata, kawa, pikantne jedzenie i czerwone wino. Dzięki innym formułom w naszej gamie produktów w tym dzięki paście Wybielającej i Do wrażliwych zębów, na pewno znajdziesz pastę do zębów Clinomyn, która będzie dla Ciebie odpowiednia i będzie pasować do Twojego stylu życia. Zacznij odzyskiwać zdrowy uśmiech z pastą Clinomyn już dzisiaj.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii