Cholinex x 24pastyl.
search
  • Cholinex x 24pastyl.

Cholinex 150mg 24 pastylki

Cholinex - Stosowanie preparatu zalecane jest w leczeniu dolegliwości jamy ustnej, zapaleniach błony śluzowej, bólu gardła i obrzękach.

Cena:
18,79 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Cholinex

Stosowanie preparatu zalecane jest w leczeniu dolegliwości jamy ustnej, zapaleniach błony śluzowej, bólu gardła i obrzękach. Cholinex jest pomocny również w leczeniu stanów zapalnych dziąseł i tkanek przyzębia powstałych w wyniku leczenia stomatologicznego, a także podczas leczenia zakażeń błony śluzowej oraz jamy ustnej i gardła przy pomocy antybiotyków.

Właściwości:

Substancje czynne preparatu działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Zmniejszają przekrwienie błony śluzowej i gardła, łagodzą obrzęki.

Skład:

1 pastylka zawiera substancję czynną: choliny salicylan 150mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, glukoza ciekła, glukoza jednowodna, olejek miętowy.

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: przeciętnie ssać po 1 pastylce 4 do 6 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

  • Istnieje wyraźne przeciwwskazanie do stosowania pastylek w przypadku uczulenia na którąkolwiek substancję czynną lub pomocniczą preparatu.
  • Preparatu nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia, a także w stanach chorobowych związanych z przewodem pokarmowym, żylakami przełyku, fenyloketonurią, wrzodami żołądka lub dwunastnicy, a także astmą oskrzelową.

Opakowanie:

24 pastylki 

4083311
9 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy