Kategorie

Chicco Krem ochronny na wiatr i zimno 50ml

7050688

Chicco Krem ochronny na wiatr i zimno - Pielęgnacja i ochrona delikatnej skóry dziecka przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych; do stosowania od 1. dnia życia.

Więcej szczegółów

 

Cena: 16,54 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Pielęgnacja i ochrona delikatnej skóry dziecka przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych; do stosowania od 1. dnia życia.


Właściwości:

Hipoalergiczny krem ochronny na wiatr i zimno. Formuła opracowana na bazie masła kakaowego wzmacnia barierę skórną najmłodszych, tworząc ochronną warstwę, która chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Produkt testowany dermatologicznie, przeznaczony do delikatnej skóry. Opracowany z myślą o zminimalizowaniu ryzyka reakcji alergicznych. 


Sposób użycia:

  • Nałożyć na czystą i suchą skórę dziecka.
  • Powtórzyć aplikację w przypadku zauważenia zaczerwienienia czy wysuszenia skóry.
  • Unikać zetknięcia się produktu z oczami.

Opakowanie:
50 ml 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii