Butelka treningowa MAM Trainer 220 ml, 4+ miesięcy Mix Kolorów
search
  • Butelka treningowa MAM Trainer 220 ml, 4+ miesięcy Mix Kolorów
  • Butelka treningowa MAM Trainer 220 ml, 4+ miesięcy Mix Kolorów

Butelka treningowa MAM Trainer 220 ml, 4+ miesięcy Mix Kolorów

Butelka treningowa MAM Trainer 220 ml, 4+ miesięcy
Cena:
25,00 zł
Brak w magazynie Ilość

  • Brak w magazynie

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

PEŁNY TYTUŁ PRODUKTOWY Butelka treningowa MAM Trainer 220 ml, 4+ miesięcy
OPIS PRODUKTU (350 ZNAKÓW) Połączenie funkcjonalności i wzornictwa.
Ergonomiczny kształt butelki treningowej pasuje do małych rączek dziecka, a antypoślizgowe uchwyty umożliwiają jej trzymanie. Dzięki MAM Trainer przejście z karmienia piersią lub butelką, na kubek jest niezwykle łatwe. Butelka jest przeznaczona dla dzieci od 4 miesiąca życia.
KORZYŚCI (150 ZNAKÓW) 94% akceptacji smoczka dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM delikatnego Jedwabistego silikonu.
Łatwa do trzymania - ergonomiczny kształt i uchwyty antypoślizgowe sprzyjają nauce samodzielnego trzymania przez aktywne dzieci.
Prosta w użyciu - butelka jest dostosowana do potrzeb oraz wieku dzieci. Nauka samodzielnego picia nigdy nie była tak łatwa!
Idealna poza domem - dzięki praktycznej budowie butelka sprawdza się nawet podczas dynamicznych zabaw dziecka poza domem.
Uniwersalność - antypoślizgowe uchwyty, smoczek oraz ustnik pasują do wszystkich butelek MAM.
CECHY PRODUKTU/PATENTY (250 ZNAKÓW) Smoczek niekapek
94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki jego jedwabiście miękkiej powierzchni oraz wyjątkowemu, płaskiemu kształtowi. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.
Bardzo miękki ustnik niekapek
Symetryczny ustnik z Jedwabistego silikonu MAM ułatwia przejście między ssaniem, a równomiernym piciem – dzięki wbudowanej funkcji niekapka dziecko samo kontroluje przepływ płynu.
Osłonka
Nie tylko chroni smoczek przed zabrudzeniem - dzięki wbudowanej skali może także służyć, jako miarka. Ułatwia odmierzanie nawet najmniejszych ilości płynu!
Antypoślizgowe uchwyty
Ułatwiają dzieciom trzymanie butelki. Dzięki nim nauka samodzielnego picia staje się znacznie prostsza!
Innowacje i technologie
Firma MAM od 40 lat wspiera rodziców i dzieci. Posiada 102 patenty. 97% produktów MAM jest wytwarzane w Europie. Unikalny jedwabisty silikon MAM jest akceptowany przez 94% dzieci, a MAM Perfect to najcieńszy smoczek świata.
Potwierdzone naukowo
Innowacje MAM są poddawane badaniom klinicznym – współpracujemy z 20 partnerami z branży medycznej. Jesteśmy członkiem 8 międzynarodowych komisji naukowych i standaryzujących.
9049659

Opis

Lek
Nie
Nowy