Kategorie

Nowy

Boiron Coryzalia 40 tabletek

3068101

Boiron Coryzalia - Wspomagająco w stanach nieżytowych górnych dróg oddechowych zarówno o etiologii wirusowej, jak i alergicznej: katar (nieżyt błony śluzowej nosa), katar sienny, zapalenie zatok.

Więcej szczegółów

 

Cena: 18,49 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Wspomagająco w stanach nieżytowych górnych dróg oddechowych zarówno o etiologii wirusowej, jak i alergicznej: katar (nieżyt błony śluzowej nosa), katar sienny, zapalenie zatok.


Składniki:

1 tabletka zawiera:

  • Substancje czynne: Allium cepa 3CH 0,333 mg, Belladonna 3CH 0,333 mg, Sabadilla 3CH 0,333 mg, Kalium bichromicu 3CH 0,333 mg, Gelsemium 3CH 0,333 mg, Pulsatilla 3CH 0,333 mg
  • Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sacharoza. 

Sposób użycia:

  • Dorośli, młodzież i dzieci w wieku od 5 lat: ssać powoli po 1 tabletce do 4 razy dziennie. W miarę ustępowania objawów zwiększyć odstępy czasu pomiędzy kolejnym przyjmowaniem leku.
  • Dzieci w wieku do 5 lat: według wskazań lekarza. Ze względu na niebezpieczeństwo zakrztuszenia, dzieciom w wieku do 5 lat lub dzieciom starszym, które mają problem z połykaniem, zaleca się rozdrobnienie tabletek i podanie w niewielkiej ilości wody.

Ważne informacje:

  • W związku z zawartością sacharozy, lek nie powinien być przyjmowany przez pacjentów z rzadkimi dziedzicznymi zaburzeniami związanymi z nietolerancją fruktozy, zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy lub niedoborem sacharazy-izomaltazy.
  • Dawkowanie u dzieci w wieku do 5 lat ustala lekarz.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Opakowanie:
40 tabletek 

Podmiot odpowiedzialny:
BOIRON SA,
2 avenue de l’Ouest Lyonnais,
69510 Messimy,
Francja 

Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu nr: IL-3010/LN-H wydane przez Prezesa URPLWMiPB.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii