Kategorie

Biała Perła System 10 dni 3-fazowa formuła

7050615

SYSTEM WYBIELAJACY 10 DNI  to nowa propozycja z serii biała perła® znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Jest to  pierwszy na rynku polskim preparat oparty o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą

Więcej szczegółów

 

Cena: 39,29 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Uśmiech rodem z Hollywood marzy się każdemu z nas. Jednak nie wszyscy wiedzą, w jaki sposób uzyskać efekt pięknych, śnieżnobiałych zębów. Często kupowanie kolejnych past nie zdaje egzaminu. Dlatego warto sięgnąć po sprawdzone produkty firmy Biała Perła, która od lat pozwala każdemu, kto sięgnie po jej asortyment, cieszyć się pięknym uśmiechem. Nie wierzysz – przekonaj się sam.

 

Domowe wybielanie zębów to żaden problem z nowym produktem z serii Biała Perła. System wybielający 10 dni, to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybkich i spektakularnych efektów. Kuracja Biała Perła składa się aplikatorów, które pomagają w odpowiednim nałożeniu produktu na zęby. Trzy żele – inicjujący, aktywujący i wybielający sprawiają, że nasze zęby rzeczywiście stają się białe. Taka 3-fazowa formuła pozwala na wysoką skuteczności. Co równie ważne wybielanie tą metodą jest łagodne i dodatkowo wzmacnia szkliwo i dziąsła. Oczywiście każdemu z nas zależy nie tylko na tym, by kuracja przyniosła oczekiwany rezultat, ale również na tym, by efekt utrzymał się jak najdłużej. Dlatego marka Biała Perła oferuje również płyny do płukania jamy ustnej oraz pasty do zębów, których używanie przedłuży zniewalający efekt pięknie wybielonych zębów.

 

Poszukując wybielających produktów warto sprawdzić to, co ma do zaoferowania marka Biała perła. Opinie o Systemie wybielającym 10 dni są bardzo dobre. Zęby bielsze o pięć odcieni w krótkim czasie? Z Białą Perłą – opiniom, które możemy znaleźć na temat tej kuracji, to rzeczywiście możliwe, choć najlepiej przekonać się o tym samemu, kupując kurację do wybielania zębów w domu.

 

Wśród marek tworzących produkty do wybielania zębów zdecydowanie wyróżnia się Biała perła. Cena za System wybielający 10 dni to około 50 złotych. Jak na możliwość kompleksowego i co najważniejsze domowego wybielania zębów to jedna z lepszych ofert na rynku. Biała perła ceną na pewno przyciąga do swoich produktów. Jeśli do tej pory wybielające pasty nie pomagały, plasterki się nie sprawdzały, to naprawdę warto sięgnąć po produkt stworzony z myślą o sensownym wybielaniu.

 

Zęby są naszą wizytówką, każdy chce, żeby prezentowały się ładnie w rzeczywistości i na zdjęciach, dlatego tak ważne jest, żeby zadbać o ich dobry stan. Warto odwiedzić dentystę, wyleczyć wszystkie ubytki i później zabrać się za to, by wyglądały estetycznie, a najpiękniejsze zęby to białe zęby, warto, więc sięgnąć po Białą Perłę i sprawić, że uśmiech stanie się naszą rzeczywiście piękną wizytówką.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii