BIAŁA PERŁA Plus, pasta do zębów wybielająca, Krystaliczna Biel, 75ml
search
  • BIAŁA PERŁA Plus, pasta do zębów wybielająca, Krystaliczna Biel, 75ml

BIAŁA PERŁA Plus, pasta do zębów wybielająca, Krystaliczna Biel, 75ml

Pasta do zębów biała perła Krystaliczna Biel spełnia wysokie oczekiwania estetyczne łącząc działanie wybielające z efektywnym połyskiem zębów po każdym użyciu. Formuła enzymatyczno - pigmentowa wybiela usuwając zanieczyszczenia zawarte w szkliwie oraz nadaje połysk pokrywając szkliwo drobinami krystalicznej bieli.

Cena:
20,68 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Pasta do zębów to jeden z podstawowych produktów jakie znajdują się w naszych mieszkaniach. Choć na pozór nie wydaje się najistotniejsza, to jest niesamowicie ważna, tak samo jak mydło, czy inne środki pozwalające utrzymać nasze ciało w czystości. W dzisiejszych czasach możemy wybierać wśród wielu past do zębów, a wielu z nas stawia na wybielającą pastę do zębów nadającą połysk. Ktoś może się zdziwić, pasta nadająca połysk? Otóż wybielająca pasta do zębów nadająca połysk jest jedną z lepszych past do wybielania zębów.

 

Sporo osób uważa, że pasta do wybielania zębów jest jedynie dla osób, które mają bardzo brzydki odcień zębów. Jednak jeśli chcemy zadbać o to by nasze zęby faktycznie świetnie wyglądały, to musimy pamiętać również o tym, by jednak stawiać na pasty wybielające zęby zwłaszcza w domowej pielęgnacji.

 

Najczęściej polecaną pastą wybielającą zęby jest Pasta do zębów Biała Perła Krystaliczna Biel. Opinie o tym produkcie są bardzo dobre, bo dzięki tej paście codzienna higiena jamy ustnej jest czystą przyjemnością. Dzięki specjalnie opracowanej formule pasta ta nie tylko wybiela zęby usuwając wszelakie zanieczyszczenia, ale również nadaje połysk poprzez pokrycie szkliwa drobinkami perfekcyjnej bieli.

 

Ciekawić, więc może jak wygląda kwestia ceny Pasty do zębów Biała Perła Krystaliczna Biel. Cena jest bardzo przystępna. Za 75ml tego produktu zapłacimy niecałe 18złotych.

 

Tak, więc jeśli pasta wybielająca zęby to najlepsza będzie Pasta do zębów Biała Perła Krystaliczna Biel. Opinia osób stosujących tę pastę pokazuje, że lepiej nie można wybrać.

 

Wybierając pastę do zębów wybierajmy z głową i jeśli chcemy mieć piękne zęby niech wyborem okaże się Pasta do zębów Biała Perła Krystaliczna Biel - cena za tubkę jest atrakcyjna, zwłaszcza, że pasta posiada właściwość związaną z nadaniem zębom połysku. Poza tym za pasty wybielające innych firm często trzeba zapłacić o wiele więcej a nie dają one tak spektakularnego efektu jak ta pasta.

 

BIAŁA PERŁA Plus, pasta do zębów wybielająca, Krystaliczna Biel:

  • produkt wybielający zęby,
  • pozostawia warstwę kryształków na zębach, czyli nadaje połysk,
  • produkt przeznaczony dla dorosłych,
  • za 75ml produktu zapłacimy niecałe 18złotych.
7054773
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy