Bez recepty

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Artivit płyn, 15 fiolek

8436001

Artivit w fiolkach do picia to nowa, płynna, opatentowana formuła na bazie hydrolizowanego kolagenu o wysokiej czystości. Formuła ta ma wyśmienite właściwości organoleptyczne i posiada delikatny zapach owoców. 

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 30,76 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

W szerokim asortymencie preparatów na stawy i suplementów na stawy znaleźć można płyn Artivit zawierający enzymatycznie hydrolizowany kolagen wysokiej czystości. Spożywanie tego preparatu ma na celu wzbogacanie codziennej diety dostarczając jednorazowo organizmowi aminokwasów wspomagających syntezę kolagenu. Kolagen odgrywa ważną rolę wśród składników chrząstki stawowej, dlatego przede wszystkim sportowcy i ludzie narażeni na intensywne wykorzystywanie stawów powinni regularnie przyjmować suplement na stawy. Kolagen jest także podstawowym składnikiem budulcowym kości, ścięgien, zębów czy mięśni, dlatego trzeba systematycznie uzupełniać jego ilość w organizmie.

 

Wśród osób, które miały okazję zażywać Artivit opinie są pozytywne. Przyjmujący zdecydowanie zachwalają delikatny zapach produktu przypominający zapach owoców.

 

Zawarte w preparacie Artivit witaminy i mikroelementy B1, B2, B5 i B6 gwarantują prawidłowe działanie całego układu odpornościowego, a także nerwowego. Prawidłowa przemiana materii to dodatkowa zasługa suplementu Artivit. Opinia zażywających preparat jest zgodna – jego stosowanie ma doskonały wpływ na stan skóry oraz ogólny wygląd. Włosy są mocniejsze, a paznokcie mniej łamliwe.

 

Przyswajalność preparatu jest bardzo dobra. Od razu po połknięciu ulega on wchłonięciu praktycznie w całości i do kilkunastu minut trafia do krwi. Całkowite wchłonięcie zachodzi do 12 godzin.

 

Ustalone dla Artivit ceny w zależności od punktów mogą nieco się różnić, jednak mimo wszystko są do siebie bardzo zbliżone. Biorąc pod uwagę tego rodzaju preparaty koszt jaki trzeba ponieść nie jest zbyt wysoki, gdyż waha się w przedziale kilkudziesięciu złotych. Warto przypomnieć, że preparat na stawy powinien być przyjmowany przez dłuższy czas (minimum 2 miesiące), przez co musimy pamiętać o stałym uzupełnianiu zapasów. Cechująca preparat Artivit cena jest stosunkowo niska, dzięki czemu uzupełnienie codziennej diety nie obciąży zbytnio naszej kieszeni.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii