Kategorie

Arcalen maść 30g

4033901

Arcalen maść -  stosowana jest  w bólach mięśniowych po treningach sportowych, do masażu.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 11,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
W
 różnego rodzaju niewielkich stanach pourazowych, jako środek ułatwiający i przyspieszający resorpcję małych wylewów podskórnych (siniaków), w przypadku wystąpienia obrzęków po urazach mechanicznych np. przy stłuczeniach. Tradycyjnie maść stosowana jest również w bólach mięśniowych po treningach sportowych, do masażu.

Właściwości:

  • Przeciwzapalne,
  • Przeciwkrzepliwe,
  • Zmniejszające przepuszczalność ścian naczyń włosowatych.
Składniki: 
100g maści zawiera: substancje czynne: wyciąg gęsty z ziela z kwiatami kupalnika i kwiatów nagietka 2,0g, eskulina 1,0g oraz substancje pomocnicze: lanolina, parafina stała, parafina ciekła, wazelina biała, magnezustearynian, olejek cytrynowy, mieszanina 1,2-dibromo-2,4-dicyjanobutanu i 2-fenoksyetanolu w proporcji 20%-80%, woda oczyszczona.
 
Sposób użycia:
D
orośli i młodzież powyżej 12 roku życia: miejsca po niewielkich urazach (stłuczenia, siniaki) smarować cienką warstwą maści kilka razy dziennie; do masażu leczniczego po intensywnym wysiłku fizycznym stosować maść w ilości 3,0 - 4,0 g (pasmo maści o długości około 5 cm).
 
Przeciwwskazania:
  • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu,
  • uczulenie na arnikę, nagietek lub inne rośliny z rodziny Asteraceae = Compositae.
  • Nie należy stosować maści na uszkodzoną skórę.
  • Ciąża i okres karmienia piersią.
  • Nie stosować u dzieci.

Opakowanie: 
30 g 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii