Kategorie

Wyprzedaż!

Aquaclin żel 0,05 g/g 30 g (tuba)

3127221

Aquaclin jest lekiem w postaci żelu o działaniu przeciwtrądzikowym, przeznaczonym do stosowania miejscowego na skórę. Lek zawiera substancję czynną benzoilu nadtlenek. Benzoilu nadtlenek po zastosowaniu na skórę łatwo przenika do warstwy rogowej naskórka i hamuje rozwój bakterii beztlenowych Propionibacterium acnes, będących jedną z przyczyn trądziku pospolitego.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 12,29 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

W leczeniu trądziku szczególnie istotne jest zwalczanie bakterii, które są bezpośrednią przyczyną powstawania nieestetycznych zmian skórnych. Idealny lek przeciwtrądzikowy powinien zatem trwale neutralizować te szkodliwe mikroorganizmy i przywracać skórze prawidłową równowagę bakteryjną. Bardzo wygodny w codziennym stosowaniu jest żel na trądzik, który łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Takim właśnie produktem jest Aquaclin żel. Opinie na jego temat są jednoznacznie przychylne. Ten lek na trądzik szybko, a zarazem długofalowo zwalcza wszystkie występujące odmiany trądziku. Kolejnym atutem tego żelu przeciwtrądzikowego są jego właściwości minimalizujące powstawanie blizn potrądzikowych. Dzięki temu skóra staje się na powrót perfekcyjnie gładka już po kilku tygodniach systematycznego aplikowania preparatu Aquaclin żel. Ceny tego leczniczego produktu dodatkowo kształtują się na bardzo przystępnym poziomie.

 

Żel przeciwtrądzikowy Aquaclin zawiera niezawodną w leczeniu trądziku pospolitego substancję czynną – nadtlenek benzoilu. W rezultacie stosowanie leku na trądzik Aquaclin przyczynia się do szybkiego wyeliminowania bakterii beztlenowych Propionibacterium acnes, które są jedną z najpowszechniejszych przyczyn tworzenia się wyprysków. Rozpoczynając terapię żelem na trądzik Aquaclin mamy gwarancję, że wypryski i wszelkie inne pokrewne niedoskonałości zostaną zneutralizowane. Oprócz tego aplikowanie leku przeciwtrądzikowego Aquaclin na skórę pozytywnie wpływa na jej ogólną kondycję, dzięki aktywnemu działaniu złuszczającemu naskórek. Również dogłębne oczyszczenie zanieczyszczonych porów skóry jest jednym z pozytywnych efektów stosowania preparatu Aquaclin żel. Opinia lekarzy dermatologów potwierdza wysoką skuteczność tego leku. Skóra wygląda zdecydowanie zdrowiej i promienniej już w pierwszych dniach stosowania preparatu Aquaclin żel. Cena tego leku nie jest wygórowana, co czyni jego stosowanie bardzo ekonomicznym.

Aquaclin żel to:

  • skuteczny środek nawet na uporczywy trądzik
  • wyraźnie zmniejszona liczba wyprysków
  • skuteczne, a zarazem delikatne złuszczanie naskórka
  • dogłębnie oczyszczone pory skóry

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii