Apap Extra (500 mg + 65 mg) 10 tabletek
search
  • Apap Extra (500 mg + 65 mg) 10 tabletek

Apap Extra (500 mg + 65 mg) 10 tabletek

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap.

Cena:
9,09 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Apap Extra:

Zwalcza nawet silne bóle: migreny, bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle mięśni, nerwobóle, bóle zębów oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy.

Apap Extra Właściwości:

Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia.

Skład Apap Extra:

1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg oraz substancje pomocnicze: powidon, woda oczyszczona, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian. W skład otoczki wchodzą: etylohydroksypropyloceluloza, glikolpolietylenowy.

Apap Extra Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletek co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować  w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składniki leku, a także:

  • wrodzony niedobór G-6-PD i reduktazy methemoglobinowej,
  • przy chorobie alkoholowej,
  • ciężkiej niewydolność wątroby lub nerek,
  • przy zaburzeniu rytmu serca,
  • w I trymestrze ciąży,
  • w okresie karmienia piersią,
  • u dzieci poniżej 12 roku życia.

Opakowanie:

10 tabletek

US Pharmacia
3000942
20 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy