ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant - 50 ml
search
  • ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant - 50 ml

ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant - 50 ml

Szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze uczucia tłustości, utrzymuje naturalne pH skóry, nie pozostawia białych śladów na odzieży, redukuje nadmierne pocenie i przykry zapach potu do 24 h w miejscu aplikacji.

Cena:
7,43 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Antyperspirant dla mężczyzn w kulce ANIDA MEDISOFT MEN to kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej.

 

Antyperspirant w kulce dla mężczyzn ANIDA MEDISOFT MEN szybko się wchłania i sprawia, że skóra jest nietłusta, dając poczucie świeżości i lekkości. Wśród mężczyzn kupujących ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant, opinią szczególnie pozytywną cieszy się skuteczność produktu. Stosowanie Antyperspirantu w kulce dla mężczyzn marki Anida Medisoft likwiduje nadmierne pocenie i pozostawia skórę w miejscu aplikacji świeżą i pachnącą przez 24 godziny. Brak białych śladów na odzieży to jedna z ważniejszych zalet produktu ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant. Opinie pozytywne odnoszą się także do składu: produkt nie zawiera alkoholu, prabenów ani alergenów. Anida Medisoft jest więc antyperspirantem dla mężczyzn w kulce idealnym do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej.

Biorąc pod uwagę wydajność i skuteczność ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant, cena produktu wydaje się atrakcyjna. Wśród produktów odpowiednich dla skóry wrażliwej i delikatnej, o działaniu podobnych do ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant, ceny kształtują się na poziomie do kilkunastu złotych.

Antyperspirant dla mężczyzn w kulce ANIDA MEDISOFT MEN to:

  • świeżość przez 24 godziny
  • brak białych śladów na odzieży
  • uczucie świeżości i czystości na długo
  • ratunek dla problemu z nadmiernym poceniem

7057369
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy