> Dla niego>Kosmetyki dla mężczyzn>ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant - 50 ml

Kategorie

ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant - 50 ml

Cena: 7,43 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

7057369

Szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze uczucia tłustości, utrzymuje naturalne pH skóry, nie pozostawia białych śladów na odzieży, redukuje nadmierne pocenie i przykry zapach potu do 24 h w miejscu aplikacji.

 

Więcej informacji

Antyperspirant dla mężczyzn w kulce ANIDA MEDISOFT MEN to kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej.

 

Antyperspirant w kulce dla mężczyzn ANIDA MEDISOFT MEN szybko się wchłania i sprawia, że skóra jest nietłusta, dając poczucie świeżości i lekkości. Wśród mężczyzn kupujących ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant, opinią szczególnie pozytywną cieszy się skuteczność produktu. Stosowanie Antyperspirantu w kulce dla mężczyzn marki Anida Medisoft likwiduje nadmierne pocenie i pozostawia skórę w miejscu aplikacji świeżą i pachnącą przez 24 godziny. Brak białych śladów na odzieży to jedna z ważniejszych zalet produktu ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant. Opinie pozytywne odnoszą się także do składu: produkt nie zawiera alkoholu, prabenów ani alergenów. Anida Medisoft jest więc antyperspirantem dla mężczyzn w kulce idealnym do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej.

Biorąc pod uwagę wydajność i skuteczność ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant, cena produktu wydaje się atrakcyjna. Wśród produktów odpowiednich dla skóry wrażliwej i delikatnej, o działaniu podobnych do ANIDA MEDISOFT MEN anti-perspirant, ceny kształtują się na poziomie do kilkunastu złotych.

Antyperspirant dla mężczyzn w kulce ANIDA MEDISOFT MEN to:

  • świeżość przez 24 godziny
  • brak białych śladów na odzieży
  • uczucie świeżości i czystości na długo
  • ratunek dla problemu z nadmiernym poceniem

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii