> Pozostałe środki bez recepty>Preparaty do higieny jamy ustnej>Anaftin Płyn do płukania jamy ustnej 120ml Data ważności: 31.05.2022 r.

Kategorie

Anaftin Płyn do płukania jamy ustnej 120ml Data ważności: 31.05.2022 r.

Cena: 12,99 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

9075034

Anaftin Płyn do płukania jamy ustnej - Dla uszkodzonych okolic, i dzięki temu łagodzi ból wywołany podrażnieniem odsłoniętych zakończeń nerwowych.

Data ważności: 31.05.2022 r.

 

Więcej informacji

Wskazania:
Dla uszkodzonych okolic, i dzięki temu łagodzi ból wywołany podrażnieniem odsłoniętych zakończeń nerwowych.

Właściwości:
Anaftin płyn do płukania jamy ustnej zawiera poliwinylopirolidon (PVP) i kwas hialuronowy, które tworzą ochronną warstwę pokrywającą jamę ustną, stanowiącą barierę mechaniczną dla uszkodzonych okolic, i dzięki temu łagodzi ból wywołany podrażnieniem odsłoniętych zakończeń nerwowych. Zawarte w składzie kwas hialuronowy i aloes wspomagają naturalny proces gojenia uszkodzonych tkanek.

Wypełnij załączoną nakrętkę z miarką do linii 10 ml. Płucz jamę ustną przez co najmniej 1 minutę, następnie wypluj płyn. Stosuj 3–4 razy dziennie lub w razie potrzeby. Dla uzyskania najlepszych rezultatów nie należy jeść ani pić przez co najmniej 1 godzinę po zastosowaniu płynu. W razie przypadkowego połknięcia płynu nie są wymagane żadne dodatkowe działania.

Składniki:
Poliwinylopirolidon (PVP), maltodekstryna, glikol propylenowy, aloes zwyczajny (Aloe barbadensis), hydroksyetyloceluloza, sorbinian potasu, benzoesan sodu, PEG-40 olej rycynowy uwodorniony, wersenian disodu (EDTA), chlorek benzalkonium, hialuronian sodu, aromat, sacharynian sodu, dwupotasowa sól kwasu glicyryzynowego, woda.

Sposób użycia:
Wypełnij załączoną nakrętkę z miarką do linii 10 ml. Płucz jamę ustną przez co najmniej 1 minutę, następnie wypluj płyn. Stosuj 3–4 razy dziennie lub w razie potrzeby. Dla uzyskania najlepszych rezultatów nie należy jeść ani pić przez co najmniej 1 godzinę po zastosowaniu płynu. W razie przypadkowego połknięcia płynu nie są wymagane żadne dodatkowe działania.

Ważne informacje:

  • Nie stosować po upływie terminu ważności lub w przypadku uszkodzenia lub nieszczelności butelki.
  • Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od źródła ciepła.
  • Nie zamrażać.

Przeciwwskazania:

  • U pacjentów z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników.
  • W przypadku częstych nawrotów owrzodzeń jamy ustnej wskazana jest konsultacja lekarska.

Opakowanie:
120 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii