Kategorie

AMOLowe na gardło z miodem i wit. C x 16 pastylek do ssania

8992011

Pastylki do ssania dzięki zawartości ekstraktów z prawoślazu i tymianku oraz mentolu przyczyniają się do łagodzenia objawów przesuszonego, podrażnionego gardła, pełnią rolę w nawilżeniu i ochronie śluzówki gardła, przez co pozwalają na utrzymanie prawidłowej emisji głosu i ułatwiają przełykanie.

Więcej szczegółów

 

Cena: 11,38 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

9Pastylki do ssania dzięki zawartości ekstraktów z prawoślazu i tymianku oraz mentolu przyczyniają się do łagodzenia objawów przesuszonego, podrażnionego gardła, pełnią rolę w nawilżeniu i ochronie śluzówki gardła, przez co pozwalają na utrzymanie prawidłowej emisji głosu i ułatwiają przełykanie.
Pastylki są szczególnie polecane w okresie jesienno - zimowym oraz osobom z podrażnieniem śluzówki gardła i górnych dróg oddechowych.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

1 do 4 pastylek dziennie.

 

SKŁAD:

Zawartość w 1 pastylce:
Miód – 150 mg
Ekstrakt z ziela tymianku – 60 mg
Ekstrakt z korzenia prawoślazu – 50 mg
Witamina C – 20 mg (25% ZDS)
Mentol – 2,5 mg

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii