Alugastrin 3 Forte 20 saszetek
search
  • Alugastrin 3 Forte 20 saszetek

Alugastrin 3 Forte 20 saszetek

Wyrób medyczny dla osób z problemem nawracającej zgagi

Cena:
54,64 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Alugastrin 3 Forte:

To wyrób medyczny rekomendowany do stosowania osobom, które zmagają się z problemem nawracającej zgagi. Rekomendowany do stosowania osobom, które zmagają się także z objawami refluksu żołądkowo-przełykowego.

Właściwości:

Alugastrin 3 Forte jest wyrobem medycznym w saszetkach, który zawiera kompleks Mucosave®. Odpowiada on za stworzenie ochronnej warstwy powlekającej błonę śluzową żołądka i przełyku. Alginian sodu po kontakcie z kwasem żołądkowym przeobraża się w żel, który hamuje refluks oraz przeciwdziała cofaniu się kwaśnej treści. Węglan wapnia w składzie wyrobu pozwala z kolei na redukcję kwasowości soku żołądkowego.

Skład:

Mucosave (ekstrakt z liści opuncji figowej i liści oliwki europejskiej), alginian sodu, węglan wapnia, maltodekstryna, fruktoza, sukraloza, krzemionka, aromaty.

Dawkowanie:

Zawartość saszetki wsyp do szklanki i wypełnij ją do połowy niegazowaną wodą. Wymieszaj i wypij. Zawartość saszetki spożywaj przed snem. W razie konieczności jedną porcję zawiesiny wypijaj także w ciągu dnia po posiłku.

Opakowanie:

20 saszetek

9098196
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy