Domowa Apteczka

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

100P aerozol ochronny przeciw komarom, kleszczom i meszkom 75 ml

7055814

100P aerozol preparat chroniący przed komarami, kleszczami i meszkami.


Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 15,44 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

100P aerozol preparat chroniący przed komarami, kleszczami i meszkami.

Skład:

Skład: 
Alcohol denat., Butane-Propane-Iso-butane,olejek eukaliptusowy, olejek miętowy, Ethyl Butyla-cetylaminopropionate, Gliceryne, PEG-40, hydro-genated Castrol Oil, D-Panthenol, Phenoxyethanol.

Działanie:

Naturalne olejki nawilżają i chronią skórę przed ukąszeniami komarów, kleszczy i meszek. Skóra pozostaje niewysuszona i gładka. Nie plami odzieży. Charakteryzuje się subtelnym, delikatnym zapachem.

Dawkowanie:

Sposób użycia:
Rozpylić na skórę w odległości 20 cm na odkryte części ciała z wyjątkiem oczu. W celu osiągnięcia lepszej ochrony stosować co dwie, trzy godziny.

Informacje dodatkowe:

Chronić oczy oraz śluzówkę nosa i jamy ustnej. Nie wdychać. Nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć dużą ilością bieżącej wody. W przypadku połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: