> 100P aerozol ochronny przeciw komarom, kleszczom i meszkom 75 ml

Kategorie

100P aerozol ochronny przeciw komarom, kleszczom i meszkom 75 ml

7055814

100P aerozol preparat chroniący przed komarami, kleszczami i meszkami.


Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 16,12 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

100P aerozol preparat chroniący przed komarami, kleszczami i meszkami.

Skład:

Skład: 
Alcohol denat., Butane-Propane-Iso-butane,olejek eukaliptusowy, olejek miętowy, Ethyl Butyla-cetylaminopropionate, Gliceryne, PEG-40, hydro-genated Castrol Oil, D-Panthenol, Phenoxyethanol.

Działanie:

Naturalne olejki nawilżają i chronią skórę przed ukąszeniami komarów, kleszczy i meszek. Skóra pozostaje niewysuszona i gładka. Nie plami odzieży. Charakteryzuje się subtelnym, delikatnym zapachem.

Dawkowanie:

Sposób użycia:
Rozpylić na skórę w odległości 20 cm na odkryte części ciała z wyjątkiem oczu. W celu osiągnięcia lepszej ochrony stosować co dwie, trzy godziny.

Informacje dodatkowe:

Chronić oczy oraz śluzówkę nosa i jamy ustnej. Nie wdychać. Nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć dużą ilością bieżącej wody. W przypadku połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: