Kategorie

Viridian Viridikid Witamina D w kropelkach 30ml 30.09.2021r.

3034481

Viridian Viridikid witamina D w kropelkach dla dzieci jest suplementem diety dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Pozwala uzupełniać codzienną dietę dziecka w tak ważną dla prawidłowej budowy i wzrostu kości witaminę D.

Data ważności: 30.09.2021r.

Więcej szczegółów

 

Cena: 7,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Viridian Viridikid witamina D w kropelkach dla dzieci jest suplementem diety dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Pozwala uzupełniać codzienną dietę dziecka w tak ważną dla prawidłowej budowy i wzrostu kości witaminę D.

Właściwości:
Viridikid Witamina D w kropelkach dla dzieci to witamina D3 400IU, która jest odpowiednia dla wegetarian i wegan. Witamina D działa wspomagająco na prawidłowy wzrost i rozwój kości u dzieci. Wspomaga prawidłowe wchłanianie i wykorzystywanie wapnia i fosforu oraz sprzyja utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Witamina ta wspomaga też prawidłowe działanie mięśni i wspiera układ odpornościowy. Krople charakteryzuje przyjemny, delikatny smak pochodzący z olejku pomarańczowego. Zamknięte są w butelce z kroplomierzem do szybkiego i łatwego użycia. Preparat nie zawiera substancji konserwujących, barwników i aromatów, a także składników pochodzenia zwierzęcego.

Składniki:
Olej z nasion słonecznika, olejek pomarańczowy, witamina D z porostu (Vitashine).


0,5ml produktu zawiera:
 witamina D3 (vegan cholekalcyferol) 400IU 10mcg (200%)*.

*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia.

Sposób użycia:

Należy odmierzyć załączonym kroplomierzem 0,5ml i dodać do jedzenia lub picia. Należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

Ważne informacje:

  • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
  • Suplement diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego, w temperaturze poniżej 30stopni Celsjusza.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Nie zawiera substancji konserwujących, barwników i aromatów, a także składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Może być spożywany przez wegetarian i wegan.
  • Dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.

Opakowanie:
30ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii