Kategorie

Tantum Verde cytrynowy x 30 pastyl. do ssania

3427442

Pastylki do ssania TANTUM VERDE® szybko łagodzą ból, zmniejszają zaczerwienie i obrzęk wywołane infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi, przynosząc ulgę.

Więcej szczegółów

 

Cena: 24,09 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

TABLETKI DO SSANIA NA GARDŁO

Pastylki do ssania TANTUM VERDE® szybko łagodzą ból, zmniejszają zaczerwienie i obrzęk wywołane infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi, przynosząc ulgę.

Pastylki do ssania TANTUM VERDE® dostępne są w czterech smakach do wyboru: miętowymcytrynowymmiodowo-pomarańczowym oraz smak eukaliptusowy.

Wystarczą tylko 3 pastylki dziennie! Pastylki TANTUM VERDE® łączą w sobie bezpieczeństwo i wygodę – 3 pastylki na dobę zapewniają optymalny efekt terapeutyczny.

Dawkowanie:
Po 1 pastylce 3 x 24h


TANTUM VERDE® smak cytrynowy, Benzydamini hydrochloridum 3mg, pastylki twarde. Dwuwklęsłe pastylki koloru żółtego o smaku cytrynowym.

Wskazania: Produkty lecznicze stosuje się do leczenia dolegliwości i objawów (ból, zaczerwienienie, obrzęk) związanych ze stanami zapalnymi jamy ustnej i gardła.

Przeciwwskazania: Produkty lecznicze są przeciwwskazane u pacjentów z nadwrażliwością na substancję czynną lub substancje pomocnicze wchodzące w ich skład a także w przypadku TANTUM VERDE® smak miętowy i TANTUM VERDE® smak cytrynowy u pacjentów z fenyloketonurią (ze względu na zawartość aspartamu).

CHLOROWODOREK BENZYDAMINY

Jak dokładnie działa benzydamina? Ma szerokie spektrum działania! Wykazuje właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, antyseptyczne oraz miejscowo znieczulające. Ta kompleksowość jest atutem wśród substancji używanych do produkcji leków na ból gardła.

TANTUM VERDE® jest dobrze tolerowany i szybko osiąga stężenie terapeutyczne w miejscu zastosowania. Przy miejscowej aplikacji preparatu przenikanie substancji czynnej do krwiobiegu ograniczone jest do minimum, co chroni organizm przed ogólnoustrojowym działaniem leku.

Benzydamina została wynaleziona w latach 60. w laboratoriach Angelini Research Institute. Było to rewolucyjne odkrycie - wyjątkowość preparatu polegała na połączeniu skuteczności działania z gwarancją bezpieczeństwa! 10 lat później, po szeregu badań klinicznych, wprowadzono benzydaminę na rynek. 
Benzydamina stosowana w TANTUM VERDE® jest produkowana bezpośrednio przez Angelini Pharma we Włoszech, według najwyższych standardów obowiązujących w UE, a jej czystość wynosi minimum 99%
Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość zawartej w TANTUM VERDE® benzydaminy.

TANTUM VERDE NA BÓL GARDŁA I NIE TYLKO…

Dzięki szerokiemu działaniu benzydaminy TANTUM VERDE® może być stosowany nie tylko przy bólu gardła, ale również przy wszelkich schorzeniach związanych z zakażeniami bakteryjnymi i wirusowymi powodującymi stan zapalny błon śluzowych jamy ustnej. TANTUM VERDE®polecane jest w stanach zapalnych jamy ustnej np. afty, pleśniawki. Lek niesie ukojenie dzieciom przy bolesnym ząbkowaniu. Dodatkowo, TANTUM VERDE® zaleca się po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych w laryngologii (np. po wycięciu migdałków podniebiennych) i stomatologii, a także po intubacji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

24 Inne produkty w tej samej kategorii