Kategorie

Solgar Wapń Magnez Cynk 100 tabletek

8279601

Solgar wapń, magnez i cynk to preparat wapniowo-magnezowy zawierający oba te pierwiastki pod różnymi postaciami pozwalającymi utrzymać ich przyswajalność na optymalnym poziomie.

Więcej szczegółów

 

Cena: 40,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Preparat jest wskazany w przypadku profilaktyki nadciśnienia, skurczy łydek oraz ochronie zębów kobiet ciężarnych, w krzywicy, osteoporozie czy w przypadkach skurczy i drgania mięśni.  Ponadto produkt wspiera zdrowie układu kostnego i jest bardzo przydatny dla mężczyzn z uwagi na obecność cynku mogącego wpływać na równowagę hormonalną u mężczyzn. Dodatkowo wzmacnia odporność poprzez działanie cynku oraz sprawdza się przy zapaleniach stawów i kości o rożnej etiologii  


Właściwości:

Produkt zawiera wapń i magnez w postaci różnych chelatów optymalizujących przyswajalność tych pierwiastków. Uzupełnieniem jest obecność cynku odgrywającego nie mniej istotną rolę w wielu ważnych funkcjach organizmu. 


Skład:

Jedna tabletka zawiera wapń (węglan, glukonian, cytrynian) w wysokości 333,3 mg (jonów), magnez (tlenek, cytrynian, glukonian) w wysokości 133,3 mg (jonów) oraz cynk (glukonian) w wysokości 5 mg (jonów) 


Sposób użycia:

1 do 3 tabletek dziennie


Ważne informacje:

Produkt nie zawiera cukru, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegan. 


Opakowanie:

Szklana buteleczka zawierająca 100 tabletek. 


Podmiot odpowiedzialny:

SOLGAR POLSKA Sp. z o.o.
ul. Skoroszewska 12
02-495 Warszawa 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii