Solgar

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

SOLGAR Magnez chelat aminokwas x 100 tabletek

8313901

Solgar MAGNEZ 100% CHELAT AMINOKWASOWY – zdrowie dla mięśni

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

$nbsp;

Cena: 59,00 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar MAGNEZ 100% CHELAT AMINOKWASOWY o najlepszej  przyswajalności

 

Solgar MAGNEZ 100% CHELAT AMINOKWASOWY – zdrowie dla mięśni

Solgar MAGNEZ 100% CHELAT AMINOKWASOWY to preparat o najlepszej przyswajalności, który ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie mięśni w codziennym życiu. Jest to złożony preparat, który pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu elektrolitów oraz przyczynia się do widocznego zmniejszenia uczucia zmęczenia i senności.

 

Opinie o suplemencie diety

 

Codzienna dawka magnezu jest idealnie zaspokojona poprzez przyjmowanie suplementu Solgar MAGNEZ z wit. B6. Opinie na jego temat są bardzo pozytywne – głównie za sprawą jego pozytywnego działania na mięśnie. Należy jednak pamiętać, ze nie każdy suplement diety dostępny na rynku jest oparty o naturalne składniki – zupełnie inaczej wygląda to w przypadku Solgar MAGNEZ 100% CHELAT AMINOKWASOWY – zdrowie dla mięśni. opinia konsumentów korzystających z suplementu diety są bardzo pozytywne. Mała tabletka jest bardzo łatwa do połknięcia. Dodatkowo są one hipoalergiczne, nie zawierają cukrów, skrobi, glutenu, pszenicy, drożdży czy też produktów mlecznych.

Prawidłowe dawkowanie suplementu

Jedno opakowanie – 100 tabletek

Dawkowanie – 1 do 4 tabletek

Kuracja – 25 do 100 dni

Cena – 57zł

Niska cena, a szerokie zastosowanie

Bardzo często na rynku można spotkać suplementy diety, które nie posiadają w swoim składzie jedynie naturalnych elementów. Solgar MAGNEZ 100% CHELAT AMINOKWASOWY – zdrowie dla mięśni jest suplementem diety stworzonym z naturalnych produktów. Wybierając suplementy diety warto zastanowić się nad najprostszym problemem związanym z tym co jest dla nas ważniejsze – zdrowie czy ceny. Solgar MAGNEZ 100% CHELAT AMINOKWASOWY – zdrowie dla mięśni kosztuje niewiele w porównaniu do korzyści jakie ze sobą niosą.

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii