Kategorie

Solgar Magnez Chelat aminokwasowy x 100 tabletek

8313901

Solgar Magnez Chelat Aminokwasowy to preparat zawierający magnez w postaci 100 % chelatu aminokwasowego który charakteryzuje się najlepszą wchłanialnością.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 59,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

Magnez chelat ma zastosowanie w profilaktyce nadciśnienia i skurczy łydek w ciąży. Jest wskazany przy osłabionej pracy serca prowadzącej do nagłych zawrotów i bólów głowy, arytmii, kołatania serca. Preparat pomaga w walce ze zwiększoną pobudliwością nerwowo-mięśniową jak np. bolesne skurcze mięśni, drganie powiek, sztywność mięśni, mrowienie w kończynach. Jest wskazany osobom o słabej tolerancji na stres. Solgar oferuje produkt, który sprawdzi się przy takich schorzeniach jak choroba wieńcowa, nadciśnienie, niepokoje, lęki, rozdrażnienia, osteoporoza, wypadanie płatka zastawki dwudzielnej, oraz wspomagająco na układ krążenia. 

Właściwości:

Preparat zawiera magnez w postaci 100% chelatu aminokwasowego. Chelaty aminokwasowe charakteryzują się najlepszą wchłanialnością , ponieważ odznaczają się małą masą cząsteczkową, umożliwiającą ich bezproblemowe przenikanie przez ściany jelit do krwiobiegu, stabilnością, która jest zachowana we wszystkich zakresach pH występujących w procesie trawienia, oraz neutralnością tzn., że nie wchodzą w reakcje z innymi składnikami diety, jak również z lekami. 

Skład:

Jedna tabletka zawiera magnez (diglicynian +, tlenek) w wysokości 100 mg. 

Sposób użycia:

1 do 4 tabletek dziennie. 

Ważne informacje:

Produkt nie zawiera cukru, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegan. 

Opakowanie:

Szklana buteleczka zawierająca 100 tabletek. 

Podmiot odpowiedzialny:

SOLGAR POLSKA Sp. z o.o.

ul. Skoroszewska 12

02-495 Warszawa 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii