Kategorie

SOLGAR Jelitowa Flora Bakteryjna 60 kapsułek

8351701

Solgar JELITOWA FLORA BAKTERYJNA 500 mln żywych mikroorganizmów w kapsułkach.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 60,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

preparat reprezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii produkcji oraz biochemii suplementów probiotycznych.

Szczepy bakterii oferowane przez Solgara są żywe. Wszystkie szczepy wykonywane są z pierwszego pasażu.

  • Szczepy bakterii stosowane przez firmę Solgar są odporne na wysoki poziom kwasowości żołądka, ale w celu uzyskania dodatkowej ochrony produktów z tej serii zastosowano kapsułkowanie w mikrokapsułki z matrycy polisacharydowej, która zwiększa ich możliwości przeżycia w układzie pokarmowym.

  • Kapsułka rozpuszcza się bardzo szybko, a żel polisacharydowy w kapsułce tworzy matrycę ochronną wokół bakterii. Żel ten jest odporny na kwas żołądkowy i rozpuszcza się dopiero w mniej kwaśnym środowisku dwunastnicy, w której bakterie są uwalniane, aby spełniły swoją funkcję w przewodzie pokarmowym.

Nowe szczepy testowano w kwaśnym środowisku podobnym do środowiska panującego w żołądku i stwierdzono, że mogą one przetrwać dwie godziny.

W odróżnieniu od zwykłych probiotyków mogą być więc przyjmowane podczas posiłku.

Dawkowanie: 1 do 1 kapsułek dziennie

Każda kapsułka zawiera:

B. lactis, BB-12® 250mln żywych mikroorganizmów

L. acidophilus, LA-5® 250 mln żywych mikroorganizmów

Sposób użycia:

osoby dorosłe jedna (1) do dwóch (2) kapsułek dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Informacje dodatkowe

Naturalne substancje pomocnicze

  • Substancje wypełniające:
    celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna

  • Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)

  • Substancje przeciwzbrylające:
    roślinny stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, alginian sodu

Informacja alergiczna

Produkt nie zawiera:
cukru, soli, skrobi, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegetarian.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

22 Inne produkty w tej samej kategorii