Kategorie

SOLGAR Folian 400 MCG 50 tabletek

3047841

Solgar FOLIAN 400 ug (Metafolin), opiniami lekarzy jest najlepszym dostępnym preparatem na prawidłowy rozwój płodu.

Więcej szczegółów

 

Cena: 57,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Spodziewasz się dziecka? Powinnaś w takim razie pomyśleć o uzupełnieniu swojej diety w potrzebne wartości odżywcze dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. Solgar FOLIAN 400 ug (Metafolin), opiniami lekarzy najlepszym dostępnym preparatem na prawidłowy rozwój płodu. Solgar folian w porównaniu do powszechnie znanego kwasu foliowego, cechuje się wyższą aktywnością fizjologiczną i lepszą przyswajalnością. Solgar folian, opinie nie tylko wykazują pozytywny wpływ na lepsze samopoczucie, niwelowanie objawów depresji, obniżenie uczucia zmęczenia, ale także korzystny wpływ na zaburzenia trawienia.

 

 

Dostępny w aptekach Solgar Folian, cena 57 zł w opakowaniu 50 tabletek zapewni Ci 50 dni zażywania preparatu.

 

Badania dowodzą, że Solgar Folian jest także skuteczny przy biegunkach, utracie apetytu, chorobach dziąseł, braku tchu, zahamowaniu wzrostu, opryszczkowym zapaleniu jamy ustnej, pękaniu w kącikach ust.

 

Stosowanie Solgar Folianu nie uzależnia, dlatego zalecane jest jego stosowanie nawet przez cały okres ciąży. Już dziś zadbaj o rozwój Twojego maluszka z tabletkami Solgar Folian 400 ug (Metafolin).

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii