Kategorie

SOLGAR Ester C-Plus witaminy C 1000 mg, 30 tabletek

8661901

Działanie witaminy C w postaci Solgar Ester-C Plus jest przede wszystkim skuteczne, działa o wiele szybciej i utrzymuje się w organizmie znacznie dłużej.

Więcej szczegółów

 

Cena: 71,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Większości ludzi kojarzy się ona z leczeniem przeziębienia, kataru, czy grypy. To właśnie dzięki niej uświadomiono sobie ogromne znaczenie witamin dla zdrowia, a często nawet życia człowieka. Odkryj skrywane właściwości witaminy C dzięki Solgar Ester-C Plus 1000mg. Opinie potwierdzają pierwotne założenia, czyli działanie witaminy C w postaci Solgar Ester-C Plus jest przede wszystkim skuteczne, działa o wiele szybciej i utrzymuje się w organizmie znacznie dłużej niż wszystkie „zwykłe” witaminy C dostępne na rynku.

 

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego witamina C nie zadziałała, przeanalizuj jaką formę witaminy i w jakiej dawce zastosowałeś. Bardzo prawdopodobne, że przyjąłeś zbyt małą dawkę, nie byłoby tak, jak byś przyjął Solgar Ester-C Plus 1000mg. Cena za tą cudowną postać witaminy C wynosi tylko 68 zł za 30 tabletek.

 

Solgar Ester-C Plus 1000mg. Opinie i skuteczność odnotowana na wysoce zadowalającym poziomie. Biorąc Solgar Ester-C Plus 1000mg już nigdy nie powiesz o nieskutecznym działaniu witaminy C.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii