Katar

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Sinudafen Izotonic Izotoniczna woda morska, spray do nosa 30 ml

9075818

Sinudafen® IZOTONIC to wyrób medyczny, który oczyszcza nos oraz nawilża i łagodzi podrażnioną błonę śluzową nosa. Zaleca się stosować:

  • codziennie wspierając funkcje fizjologiczne błony śluzowej nosa

  • wspomagająco w infekcjach górnych dróg oddechowych

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 7,49 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Sinudafen Izotonic to izotoniczny spray do nosa. Izotoniczna woda morska zawarta w produkcie jest wyrobem medycznym, który wykazuje działanie oczyszczające nos, łagodzące błonę śluzową jam nosowych. W związku z tym warto stosować izotoniczną wodę morską. Jednym z produktów ją zawierających jest Sinudafen Izotonic. Ceny tego produktu są bardzo atrakcyjne.

 

Woda morska, dexpanthenol, kwas hialuronowy, Aloe vera, woda oczyszczona i chlorek benzalkonium to składniki Sinudafen Izotonic. Cena za produkt standardowo nie przekracza kilku złotych. Spray Sinudafen Izotonic opinie ma pozytywne, cechuje go wysoka skuteczność działania. Zawiera około 200 dawek.

 

Sposób użycia: dla niemowląt od 6. miesiąca życia oraz dzieci do 3 lat - skierować 1 dawka do każdego otworu nosowego, max. 4 razy na dobę; dla dzieci powyżej 3. roku życia, młodzieży i dorosłych - 1-2 dawki do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie. Warto pamiętać, że izotoniczne spraye do nosa są w pełni bezpieczne. Jest odpowiedni dla kobiet w czasie ciąży i karmienia piersią. Jednym z przykładów tego produktu jest Sinudafen Izotonic. Opinia o nim jest dobra.

 

Sinudafen Izotonic to izotoniczny spray do nosa dla dzieci i dorosłych

  • wpływa na prawidłowe funkcjonowanie błony śluzowej nosa
  • ułatwia oddychanie w infekcjach górnych dróg oddechowych
  • można stosować codziennie

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii