Kategorie

Scholl Light Legs rajstopy uciskowe 20DEN cienkie cieliste roz. S/M

9073233

Świetna wiadomość! Załóż rano swoje nowe rajstopy Scholl Light Legs i ruszaj do boju!Twoje nogi czują się lekkie i piękne przez cały dzień – to takie proste!

Więcej szczegółów

 

Cena: 53,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Light Legs:

Świetna wiadomość! Załóż rano swoje nowe rajstopy Scholl Light Legs i ruszaj do boju!Twoje nogi czują się lekkie i piękne przez cały dzień – to takie proste!Dobre przepływy:

Nowa technologia splotu Scholl Fibre Firm zastosowana w naszych rajstopach uciskowych stymuluje krążenie krwi. Im lepsze krążenie w nogach, tym lepiej upływa ci dzień – to takie proste.

Dobre krążenie to gwarancja stałego uczucia lekkości: 

Lekki ucisk utrzymuje stały przepływ płynów ustrojowych (krew żylna) od kostki w górę, przez uda, z powrotem do serca, dzięki czemu płyny (krew żylna) nie kumulują się w nogach i stopach.Odpowiednie rajstopy: 

Na różne okazje potrzebne są różne rajstopy. Dlatego oferujemy dwa rodzaje rajstop Scholl Light Legs: czarne nieprzezroczyste60 DEN, przezroczystecieliste 20 DEN i przezroczysteczarne 20 DEN.