Kategorie

Nowy

Ranimax Teva 20 Tabletek

3385810

Lek Ranimax wskazany jest do stosowania w objawowym leczeniu nawracających dolegliwości dyspeptycznych nie związanych z chorobą organiczną przewodu pokarmowego, takich jak zgaga, nadkwaśność soku żołądkowego, bóle w nadbrzuszu.

Więcej szczegółów

 

Cena: 5,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
L
ek Ranimax wskazany jest do stosowania w objawowym leczeniu nawracających dolegliwości dyspeptycznych nie związanych z chorobą organiczną przewodu pokarmowego, takich jak zgaga, nadkwaśność soku żołądkowego, bóle w nadbrzuszu.
 
Właściwości: 
Lek hamujący wydzielanie kwasu solnego w żołądku. Powoduje ustąpienie w krótkim czasie dolegliwości związanych z nadmiernym wydzielaniem kwasu solnego: nadkwaśności, zgagi, bólów w nadbrzuszu.

Składniki: 
1 tabletka zawiera 150mg ranitydyny w postaci chlorowodorku (co odpowiada 168mg ranitydyny chlorowodorku); substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, celuloza mikrokrystaliczna, powidon, magnezustearynian, hypromeloza, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 6000, laktoza jednowodna.
 
Sposób użycia:
W
 przypadku występowania nawracających objawów dyspeptycznych należy zastosować 1 tabletkę 150mg, w razie potrzeby 2 razy na dobę.
Nie należy stosować więcej niż 2 tabletki preparatu na dobę.
 
Przeciwwskazania:
J
eśli pacjent ma uczulenie na ranitydynę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, jeśli u pacjenta stwierdzono w wywiadzie marskość wątroby z nadciśnieniem wrotnym, u dzieci w wieku poniżej 16 lat, nie zaleca się stosowania w okresie karmienia piersią.

Opakowanie:
20 tabletek

30 Inne produkty w tej samej kategorii