Primabiotic Adaptogeny Balance krople 30 ml
search
 • Primabiotic Adaptogeny Balance krople 30 ml
 • Primabiotic Adaptogeny Balance krople 30 ml
 • Primabiotic Adaptogeny Balance krople 30 ml
 • Primabiotic Adaptogeny Balance krople 30 ml
 • Primabiotic Adaptogeny Balance krople 30 ml
 • Primabiotic Adaptogeny Balance krople 30 ml

Primabiotic Adaptogeny Balance krople 30 ml

Balance to połączenie roślin adaptogennych, które pozwalają lepiej radzić sobie ze stresem i dbają o równowagę emocjonalną. 

Cena:
99,00 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Z tym produktem zamawiano także

Wskazania Primabiotic Balance Adaptogeny:

Witania ospała, zwana także ashwagandhą, jest adaptogenem, czyli rośliną przyczyniającą się do utrzymania równowagi emocjonalnej i prawidłowej odporności organizmu na stres. Ashwagandha wspomaga sprawność fizyczną i umysłową w okresach zmęczenia, a także pozwala zachować zdrowie i młody wygląd skóry. 

Wąkrotka azjatycka pomaga utrzymać dobrą wydajność funkcji poznawczych.

Melisa lekarska przyczynia się do utrzymania pozytywnego nastroju i optymalnego odprężenia. Wspomaga relaks i spokojny sen.

Standaryzacja daje gwarancję konkretnej ilości składników aktywnych. 

Właściwości:

Adaptogeny to substancje czynne występujące w niektórych roślinach. Rośliny adaptogenne pomagają organizmowi przystosować się do nowych, często niekorzystnych warunków środowiskowych.

 • Wspiera koncentracje
 • Łagodzi stres
 • Pomaga w zasypianiu
 • Wspomaga relaks

Skład:

Ekstrakt wodno-glicerynowo-alkoholowy  z korzenia witanii ospałej (ashwagandha, Withania somnifera (L.) Dunal) - (DER 4:1.), w tym 2% witanolidów; ekstrakt wodno-glicerynowo-alkoholowy  z liści wąkrotki azjatyckiej (gotu kola, Centella asiatica (L.) Urb.) - (DER 3:1 ); ekstrakt wodno-glicerynowo-alkoholowy  z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis L.) - (DER 3:1). Alkohol 0,5% obj.

Składniki: 1 ml (30 kropli)
Ekstrakt DER 4:1 z korzenia witanii ospałej (ashwagandha, Withania somnifera (L.) Dunal), 500 mg
w tym: witanolidy 10 mg
Ekstrakt DER 3:1 z liści wąkrotki azjatyckiej (gotu kola, Centella asiatica (L.) Urb.)

200 mg

Ekstrakt DER 3:1 z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis L.) 100 mg

Dawkowanie:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 1 ml (30 kropli). Spożyć bezpośrednio lub po wymieszaniu z letnią wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ważne informacje:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. . Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspakajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

SUPLEMENT DIETY nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonego sposobu żywienia są niezbędne do zachowania prawidłowego stanu zdrowia.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C,. Spożyć w ciągu 30 dni od otwarcia.

Opakowanie:

30ml

Primabiotic
4033621
5 Przedmioty