Kategorie

ORTHOVERAL specjalistyczny żel do mycia zębów miętowy 75ml

7068703

Żel do mycia zębów przeznaczony jest dla osób użytkujących stałe i ruchome aparaty ortodontyczne, a także osób posiadających drut retencyjny po leczeniu ortodontycznym. Orthoveral posiada żelową konsystencję, która sprzyja lepszemu wnikaniu w przestrzenie międzyzębowe oraz wokół zamków ortodontycznych, ułatwiając utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej.

Więcej szczegółów

 

Cena: 20,07 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej u osób noszących aparaty ortodontyczne to nie lada wyzwanie. Podczas codziennego mycia zębów niezbędny jest w takiej sytuacji specjalistyczny żel do mycia zębów. Miętowy smak żelu Orthoveral idzie w parze z wygodną, żelową konsystencją, która ułatwia produktowi dokładne wyczyszczenie nawet trudno dostępnych przestrzeni pod aparatem. Żel do mycia zębów dla użytkowników aparatów ortodontycznych Orthoveral zapewnia również szkliwu pełną ochronę przed powstawaniem próchnicy. Co równie ważne, pasta do zębów dla osób z aparatem ortodontycznym Orthoveral długotrwale odświeża oddech. Żel do mycia zębów dla osób z aparatem ortodontycznym Orthoveral może być bezpiecznie użytkowany kilka razy dziennie, zarówno rano i wieczorem, jak i po każdym posiłki. Idealna pasta do zębów dla użytkowników aparatów ortodontycznych powinna również działać antybakteryjnie – również to kryterium spełnia pasta Orthoveral. Opinie lekarzy stomatologów i ortodontów jednoznacznie wskazują na pełne bezpieczeństwo jej stosowania. Również doskonała wydajność przemawia na wyraźną korzyść żelu Orthoveral. Ceny tej specjalistycznej pasty do zębów są bez wątpienia bardzo zachęcające do jej zakupu.

 

Fenomenalne właściwości myjące i wzmacniające uzębienie pasty do zębów dla użytkowników aparatów ortodontycznych Orthoveral są zasługą jej starannie dobranego składu. Przede wszystkim w żelu do mycia zębów dla osób z aparatem ortodontycznym Orthoveral znajduje się wysoka dawka aktywnego fluoru, który odpowiada za mineralizację szkliwa oraz szerokie spektrum jego ochrony przed próchnicą. Obecna w składzie pasty do zębów dla osób z aparatem ortodontycznym Orthoveral chlorheksydyna ogranicza rozrost niepożądanych bakterii pod aparatem. Systematyczne stosowanie żelu do mycia zębów dla użytkowników aparatów ortodontycznych Orthoveral znacznie hamuje również tworzenie się płytki nazębnej, co jest zasługą obecności w jego składzie o-cymenolu. Działanie aktywnie łagodzące wszelkie podrażnienia dziąseł w wyniku obecności aparatu ortodontycznego jest zasługą takich komponentów jak aloes, bisabolol oraz ekstrakt z korzenia imbiru, które również znajdują się w składzie tego specjalistycznego żelu do mycia zębów. Miętowy smak oraz przyjemna w użytkowaniu konsystencja to kolejne atuty żelu do mycia zębów Orthoveral. Opinia zadowolonych użytkowników aparatów ortodontycznych potwierdza jego pozytywne właściwości. Utrzymanie zębów w perfekcyjnej czystości jest naprawdę przyjemne, jeśli zastosujemy do ich higieny pastę Orthoveral. Cena tej specjalistycznej pasty kształtuje się na bardzo przyjaznym poziomie, co dodatkowo przemawia za jej zakupem.

Orthoveral specjalistyczny żel do mycia zębów to:

  • dokładnie oczyszczone zęby oraz przestrzenie pod aparatem ortodontyczym
  • wzmocnienie szkliwa i kompleksowa ochrona zębów przed próchnicą
  • załagodzone wszelkie podrażnienia dziąseł
  • świeży, miętowy zapach

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii