NICORETTE Coolmint 2mg, 20 tabletek
search
  • NICORETTE Coolmint 2mg, 20 tabletek

NICORETTE Coolmint 2mg, 20 tabletek

Tabletki do ssania NICORETTE® Coolmint zwalczają 2 główne objawy rzucania palenia:

  • Chęć zapalenia
  • Drażliwość

Terapeutyczna nikotyna zawarta w tabletce do ssania NICORETTE® Coolmint pozwoli Ci pokonać ochotę na papierosa.

 

Cena:
22,93 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Pewnie niejeden palacz żałuje, że wpadł w niezdrowy i przykry dla siebie oraz otoczenia nałóg, więc próbuje rozmaitych sposobów aby z nim skończyć. Skutecznie pomóc mogą tabletki na rzucenie palenia. Jednymi z najlepszych, dostępnych na rynku tabletek są NICORETTE Coolmint. Opinia na ich temat jest generalnie pozytywna i potwierdzająca ich skuteczność.

 

Terapię rozpoczynamy od ssania w ciągu jednej doby 8-12 NICORETTE (tabletek). Cena przecież nie gra roli, jeśli naprawdę chcemy przestać palić. W razie chęci zapalenia papierosa, umieszczamy w jamie ustnej tabletkę i czekamy aż się całkiem rozpuści, uwalniając nikotynę wchłanianą przez organizm. Trwa to około 20 minut. Od czasu do czasu przesuwajmy tabletkę z jednej strony jamy ustnej na drugą. W ten sposób postępujemy do 6 tygodni, a następnie stopniowo zmniejszamy dawkę dobową do 1-2 tabletek co oznacza, że walka z nałogiem przyniosła dobry skutek i można zaprzestać stosowania NICORETTE Coolmint. Cena tych tabletek jest zbliżona do cen podobnych produktów, ale za to są one bardziej efektywne czyli relatywnie tańsze.

 

Tabletki nie wolno rozgryzać ani połykać. Nie wolno ssać więcej niż 15 tabletek na dobę. Jeśli pacjent ma uczulenie na nikotynę lub któryś z pozostałych składników, ma mniej niż 12 lat, albo jeś­li nigdy nie palił (a chce sobie possać z ciekawości) – nie wolno podawać mu NICORETTE (tabletek). Opinie na ten temat, także i wśród lekarzy, są raczej jednoznaczne. Gdy po całkowitym zaprzestaniu palenia odczuwamy czasami gwałtowną potrzebę zapalenia papierosa – zastosujmy 1 tabletkę.

 

Jedna tabletka zawiera 2 mg nikotyny (z kationitem) i substancje pomocnicze, m.in. mannitol, guma ksantanowa i guma arabska. Aromat mięty pieprzowej, mentolu i eukaliptusa nadają tabletkom przyjemny, odświeżający smak. Trwałe rzucenie palenia jest najważniejszym celem stosowania NICORETTE. Tabletki - opinie użytkowników to potwierdzają - znacznie łagodzą głód nikotynowy i nieprzyjemne objawy pojawiające się zwykle po odstawieniu papierosów. Dla zerwania z nałogiem dobroczynne oddziaływanie mogą też mieć inne czynniki, toteż zażywając tabletki do ssania na rzucenie palenia warto też uczestniczyć w programie wsparcia behawioralnego dla palących.

 

W przypadku osób niepełnoletnich , należy skonsultować z lekarzem czy osoba ta może stosować tabletki NICORETTE Coolmint. Opinie potwierdzają na ogół, że wspaniale zastępują one dymek z papierosa, pomagając powoli rozstać się z uzależnieniem od nikotyny. Oczywiście, aby stosowanie tych tabletek do ssania na rzucenie palenia miało sens, nie należy powielać starych przyzwyczajeń, czyli nie wolno wracać do palenia. Powrót do nałogu będzie wymagał ponownego stosowania NICORETTE Coolmint. Ceny tych tabletek nie są wprawdzie wygórowane, ale przecież raczej nie ma sensu ponowne wpędzanie się w koszty.

 

NICORETTE Coolmint spełnia swoje zadanie, gdyż dzięki tym tabletkom na rzucanie palenia nie sięgamy po papierosa, a to jest najważniejsze. W przypadku uzależnienia od nikotyny nie łykamy więc i nie smakujemy w ustach dymu, tylko tabletki bardzo dobrze zastępujące dymek, na dodatek bez jego wdychania. Jest to jeszcze tym bardziej ważne, że nie szkodzimy otoczeniu ani nie zatruwamy osób będących w pobliżu. NICORETTE tabletki, cena których jest znośna, są całkiem przyjemne w smaku, łatwe w użyciu, a poza tym można je stosować dyskretnie (małe, poręczne opakowanie). A co najważniejsze, likwidują one dwa główne objawy rzucania palenia: chęć zapalenia papierosa oraz drażliwość.

US Pharmacia
3421211
20 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy