Kategorie

Nebulizator do oczyszczania nosa i zatok RhinoClear biały

9072846

Nebulizator do oczyszczania nosa i zatok RhinoClear  biały

Więcej szczegółów

 

Cena: 57,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Nebulizator do oczyszczania zatok FLAEM NOUVA RHINO CLEAR to łatwe w użyciu i efektywne urządzenie rozpylające, przydatne w leczeniu zatok przynosowych i górnych partii dróg oddechowych. Aparat stosowany jest przy nieżycie nosa, przeziębieniach, alergiach i katarze. Może być stosowany z roztworami solnymi, wodami termalnymi lub lekami powszechnie dostępnymi w aptekach.

Wytwarza strumień rozpylonych cząstek płynu płuczącego o stosunkowo dużej średnicy (prawie 50% cząsteczek między 10 a 50 mikro m) i dużej wydajności (5 ml/min.), które po wejściu do jam nosowych i gardła, nawadniają, rozmiękczają i usuwają śluz, dzięki ciśnieniu, jakie wywierają na błony śluzowe. Wszystkie szkodliwe substancje spływają do specjalnej komory.

Nebulizator do oczyszczania zatok FLAEM NOUVA RHINO CLEAR działa w połączeniu ze wszystkimi urządzeniami sprężarkowymi do aerozoloterapii (kompresorami inhalatorów). Nebulizator NIE jest samodzielnym produktem do inhalacji. Aparat ten posiada praktyczny przycisk kontrolujący nebulizację, wyposażony jest w 3 końcówki nosowe o różnych rozmiarach, dzięki czemu nadaje się dla pacjentów w każdym wieku.

Nebulizator został zbudowany  z bioprzyjaznego i nietoksycznego materiału, posiada ergonomiczną obudowę komfortową w użytkowaniu.

WYRÓŻNIKI

- Skuteczny i prosty w użyciu
- Efektywne rozpylanie
- Do leczenia zatok przynosowych

DANE TECHNICZNE

SKU KON000232
BLOZ 7 niebieski - 9072847, żółty - 9072848, neutralny - 9072846
Marka FLAEM NUOVA
Gwarancja 2 lata
MMAD 48μm
Tryb pracy nie dotyczy
Głośność brak danych
Przepływ roboczy 5 ml/min
Maksymalna pojemność nebulizatora 10 ml
Dodatkowe informacje akcesoria do inhalatorów, Nebulizator do zatok
Klasa podatku VAT 8%

30 Inne produkty w tej samej kategorii